„Maxima“ dalinasi informacija, kurią privalo žinoti kiekvienas: skelbiama apie naujienas, kurios pirkėjams suteiks dar daugiau užtikrintumo

Pranešimas spaudai

2024-04-30, 14:54

3 komentarai (-ų)

Didžiausio Lietuvoje prekybos tinklo „Maxima“ pirkėjai galės būti dar tikresni dėl įsigyjamų produktų kokybės. Prekybos tinklas pradėjo bendradarbiauti su vienu pirmaujančių laboratorijų tinklų Vidurio ir Rytų Europoje „J. S. Hamilton“, kuris papildomai tikrins „Maximos“ privataus prekės ženklo „Well Done“ produkcijos kokybę bei atitikimą maisto saugos reikalavimams. Sertifikuotose laboratorijose patikrinti produktai bus ženklinami specialiu „J. S. Hamilton patikrinta kokybė“ ženklu.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Maxima“ dalinasi informacija, kurią privalo žinoti kiekvienas: skelbiama apie naujienas, kurios pirkėjams suteiks dar daugiau užtikrintumo

„J. S. Hamilton patikrinta kokybė“ ženklas reiškia, kad jį turinčios maisto prekės buvo ištirtos ir atitinka visus Europos Bendrijoje bei Lietuvoje galiojančius maisto saugos ir kokybės kriterijus, kurie yra taikomi konkrečiai prekių grupei.

Tokį ženklą „Maximos“ pirkėjai jau gali matyti ant daugelio „Well Done“ šviežios mėsos pakuočių. Tai reiškia, kad įsigydami prekybos tinklo privataus prekės ženklo šviežią vištieną, kiaulieną ar jautieną pirkėjai galės būti dar tikresni dėl jos kokybės. Iš viso nauju kokybės ženklu šiuo metu pažymėta iki 30 skirtingų šviežios mėsos produktų. Nuo birželio „J. S. Hamilton“ laboratorijose planuojama tikrinti bei atitinkamai ženklinti ir „Well Done“ pieno produktus – pieną, grietinę, grietinėlę, varškę, sviestą, sūrius.

„Siekiame užtikrinti, kad mūsų parduotuves pasiektų tik visus Lietuvos ir ES maisto saugos bei kokybės reikalavimus atitinkantys produktai. Taikome itin griežtas kokybės kontrolės procedūras ir bendradarbiaujame tik su aukštus kokybės standartus užtikrinančiais tiekėjais. Ypač didelę atsakomybę jaučiame už savo privataus prekės ženklo „Well Done“ produktus, kuriuos renkasi vis daugiau pirkėjų. Dėl to nusprendėme juos papildomai tikrinti „J. S. Hamilton“ laboratorijose. Tikime, kad pripažinto tarptautinio laboratorijų tinklo suteikiamas ženklas padės kokybę vertinantiems pirkėjams lengviau išsirinkti jų lūkesčius atitinkančias prekes, o mums, užtikrinus dar dažnesnius kokybės tikrinimo procesus, jaustis padariusiems viską dėl savo klientų“, – sako „Maximos“ Komunikacijos ir korporatyvinių reikalų departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

Anot I. Trakimaitės-Šeškuvienės, pirmiausiai papildomai pradėti tikrinti ir ženklinti temperatūrai bei aplinkos pokyčiams jautrūs produktai. Būtent tokių produktų kokybei pirkėjai paprastai skiria didžiausią dėmesį. Visgi, prekybos tinklo atstovės teigimu, mėsos ir pieno gaminių papildomu tikrinimu apsiriboti neketinama. Ateityje bendradarbiaujant su „J. S. Hamilton“ ketinama pradėti ženklinti ir kitų kategorijų „Well Done“ produktus.

Produktus tirs sertifikuotose laboratorijose

„J.S. Hamilton“ yra viena iš pirmaujančių laboratorijų tinklų įmonių Vidurio ir Rytų Europoje. Grupės laboratorijos yra sertifikuotos pagal ISO/IEC 17025 ir kitus tarptautinius standartus. Grupės įmonės yra daugelio nacionalinių bei tarptautinių organizacijų narės ir teikia aukštos kokybės laboratorinių tyrimų, prekių ir krovinių inspektavimo bei sertifikavimo paslaugas.

„J. S. Hamilton“ laboratorijose atliekami pirminiai tyrimai tinkamumo teikti į rinką sertifikato išdavimui bei reguliarūs papildomi tyrimai maisto saugos ir kokybės kriterijams kontroliuoti. Atsižvelgiant į su konkrečia prekių grupe susijusias rizikas grupės laboratorijų ekspertai taip pat teikia konsultacijas ir rekomendacijas dėl papildomų tyrimų.

„Well Done“ – papildomas tikrinimas ir žymėjimas

Privatų prekės ženklą „Well Done“ „Maxima“ pristatė praėjusiais metais. Tai yra vienas didžiausių privačių prekės ženklų Baltijos šalyse, apimantis itin platų kasdienių maisto prekių asortimentą – tai rūkytos bei sūdytos žuvies, šviežios ir perdirbtos mėsos produktai, pienas ir jo gaminiai, kiaušiniai, taip pat švieži vaisiai ir daržovės, bakalėja, įvairūs šaldyti produktai. O šiemet pirkėjai galės rinktis iš dar platesnio, mažą kainą ir kokybę užtikrinančio „Well Done“ asortimento, kuris pasipildys 200 naujų prekių.

Šiuo metu „Well Done“ asortimente yra apie 550 produktų įvairiose maisto prekių kategorijose, kurių gamintojų geografija – plati: nuo Baltijos šalių iki Ispanijos ir Italijos. Prekybos tinklas „Maxima“, tesėdamas pažadą pirkėjams ant savo privataus prekės ženklo „Well Done“ gaminių pakuočių šiemet pradėjo žymėti ir prekės gamintojo pavadinimą – tai leidžia pirkėjams lengviau ir aiškiau atpažinti bei pasirinkti konkrečius „Well Done“ prekės gamintojus.

3 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas