Pokyčiai – nuo šiandien aukoti galima ir „Maximos“ taromatuose – prekybos tinklas jungiasi prie senųjų miškų išsaugojimo iniciatyvos

Didžiausias lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ jungiasi prie „Užstato sistemos administratoriaus“ kampanijos „Keisk tarą į šlamančius“, skatinančią gyventojus prisidėti prie senųjų Lietuvos miškų išsaugojimo.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Pokyčiai – nuo šiandien aukoti galima ir „Maximos“ taromatuose – prekybos tinklas jungiasi prie senųjų miškų išsaugojimo iniciatyvos

Pinigus už į prekybos tinklo taromatus grąžintą tarą bus galima paaukoti „Sengirės fondui“, vos viena vienkartinė pakuotė leis išsaugoti 1000 cm2 seno miško.

„Gyventojai kasmet vis aktyviau naudojasi vienkartinių pakuočių užstato sistema, o susigrąžintus pinigus panaudoja savo kasdieniams apsipirkimams. Iki šiol „Maximos“ taromatuose aukojimo funkcijos nebuvo, tad džiaugiamės, jog prisijungę prie mūsų partnerių iniciatyvos „Keisk tarą į šlamančius“, klientams suteiksime galimybę už į taromatus grąžintą tarą gautus pinigus skirti visai Lietuvai svarbiam tikslui – senųjų šalies miškų išsaugojimui“, – sako Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė, „Maximos“ Komunikacijos ir korporatyvinių reikalų departamento direktorė.

Vos viena pakuotė reikšmingam pokyčiui

Nuo lapkričio 14 d. vyksiančios kampanijos metu gyventojai grąžindami tarą į prekybos tinklo „Maxima“ taromatus visą gautą užstato sumą galės paaukoti nevyriausybinei organizacijai „Sengirės fondas“. Jos tikslas – išsaugoti senuosius Lietuvos miškus su visa gyvybe juose ir kurti ilgaamžius, tvarios gamtos pavyzdžius – sengires, atviras žmonių lankymui.

„Kampanijos „Keisk tarą į šlamančius“ metu „Sengirės fondas“ už kiekvieną į taromatus grąžintos taros vienetą išsaugos po 1000 cm2 seno miško, 10 vienetų – net 1m2 sengirės“, – pasakoja I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

Paaukoti „Sengirės fondui“, I. Trakimaitės-Šeškuvienės teigimu, bus galima labai paprastai – grąžinus pakuotes, taromato ekrane atsiranda grąžinama suma ir langeliai su dviem pasirinkimais: „Aukoti“ ir „Išmoka“. Pasirinkus langelį „Aukoti“, spaudžiate ikonėlę „Patvirtinti“, o jūsų paramą „Sengirės fondui“ užtikrins fiskalinis kvitas, kuriame bus nurodyta paaukota suma.

„Maxima“ atstovės teigimu, šiuo metu prekybos tinklo taromatuose aukoti galima tik „Sengirės fondui“.

„Užstato sistemos administratoriaus“ duomenimis, praėjusiais metais Lietuvos gyventojai sukaupė ir grąžino rekordinį gėrimų užstato pakuočių skaičių – per 672 mln. vienetų. Vidutiniškai vienam šalies gyventojui teko maždaug 240 grąžintų pakuočių.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas