Technologijos lengvina apsipirkimą: „Maxima“ lankytojai jau gali naudotis naujove, kuri padės net ir sutaupyti

Nuo penktadienio vienoje populiariausių šalies parduotuvių – Kauno „Akropolio“ „Maximoje“ – pirkėjai galės apsipirkti dar greičiau ir patogiau.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Technologijos lengvina apsipirkimą: „Maxima“ lankytojai jau gali naudotis naujove, kuri padės net ir sutaupyti

Čia jau pradėjo veikti savarankiško pirkinių skenavimo technologija „Scan&Go“, kuri lankytojams padės sutaupyti ir laiko, ir pinigų.

„Prieš 3,5 metų buvome pirmasis mažmeninės prekybos tinklas Lietuvoje, pasiūlęs tokią paslaugą klientams. Plečiant „Scan&Go“ tinklą, šią technologiją išbando vis daugiau lankytojų ir įsitikina, kad ja lengva naudotis, o įprastas apsipirkimas gali būti dar paprastesnis ir sklandesnis. Kas mėnesį „Scan&Go“ pasinaudoja jau daugiau nei 12 tūkst. klientų, ir jų būrys nuolat plečiasi“, – sako lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ IT departamento direktorius Tomas Bazys.

Statistika rodo, kad „Maximoje“ Vilniuje, Pavilnionių gatvėje, jau kas 14 pirkėjas savarankiškai skenuoja prekes, Vilniaus „Akropolyje“ ir Kaune Veiverių g. esančiose parduotuvėse – kas 15. Vidutinis krepšelis „Scan&Go“ kasose yra maždaug 41 euras.

Prieš šventes – ypač aktualu

Didžiausias šios technologijos privalumas yra tai, kad ji taupo laiką pirkėjams: prie kasos nebereikia iškrauti prekių ant kasos konvejerio ar savitarnos kasų svarstyklių, taip pat jiems neteks gaišti laiko eilėse. Vaikščiodami po parduotuvę pirkėjai patys nusiskenuoja prekes, dedasi jas į krepšį ar vežimėlį, o apsipirkimo pabaigoje jiems telieka susimokėti bankine kortele.

Kauno „Akropolio“ „Maxima“ – antra pagal lankomumą visoje Lietuvoje, per mėnesį vidutiniškai pritraukianti beveik 70 tūkst. klientų. Kad kuo daugiau jų galėtų išbandyti „Scan&Go“ privalumus, čia įdiegti 72 naujieji aparatai.

„Scan&Go“ ypač pasitarnaus prieš šventes, jau prasidedant užimčiausiam metų laikui parduotuvėse. Pernai būtent gruodį stebėjome šios technologijos naudotojų skaičiaus šuolį. Tikime, kad ir šiemet pirkėjai mielai naudosis galimybe apsipirkti pastebimai patogiau ir greičiau, ypač perkant daug prekių. Be to, iki gruodžio 30 d. Kauno „Akropolio“ „Maximos“ klientai gali pasinaudoti vienkartine 10 proc. nuolaida pirmam pirkinių krepšeliui, pirkdami su „Scan&Go už 30 eurų ar daugiau”, – komentuoja Rinkodaros departamento direktorė Renata Kežionienė.

R. Kežionienės teigimu, bekontaktis apsipirkimas aktualus ne tik norintiems sutaupyti laiko, bet gali ir padėti lietuviams geriau planuoti biudžetą.

„Vienas iš paslaugos funkcionalumų – vaikščiojant po parduotuvę ir renkantis prekes galima iškart tiksliai matyti, kiek sumokėsite. Tai leidžia geriau kontroliuoti savo biudžetą ir sėkmingiau suvaldyti savo išlaidas, kas dabar aktualu kiekvienam. Savo ruožtu mūsų komanda intensyviai rūpinasi, kad atliepdami augančios infliacijos iššūkius, pirkėjams Kalėdų laikotarpiu pasiūlytume kuo daugiau geresnės kainos pasiūlymų“, – sako R. Kežionienė.

Technologijos lengvina apsipirkimą

„Scan&Go“ modernus, tačiau nesudėtingas naudotis sprendimas. Technologija veikia labai paprastai. Užėjęs į parduotuvę, pirkėjas specialų mobilų prietaisą – skenerį – gali pasiimti nuskenavęs savo „Ačiū“ kortelę arba programėlę. Lojalumo kortelės vartotojų Lietuvoje jau yra apie 1,9 mln.

Skeneriu pirkėjai patys skenuoja pasirinktas prekes, jas gali dėti į parduotuvės vežimėlį, krepšelį ar tiesiai į savo atsineštą asmeninį. Norint už prekes atsiskaityti, „Scan&Go“ atsiskaitymo terminale tereikia palikti skenerį ir dar kartą nuskaičius savo „Ačiū“, sumokėti banko kortele. Pirkėjams primenama nepamiršti pirkimo kvito – nuskaičius brūkšninį kodą gautame kvite, apsipirkimas baigiamas paliekant „Scan&Go“ atsiskaitymo zoną.

Siekdama lankytojams sukurti geriausią apsipirkimo patirtį, daugiau nei 250 parduotuvių visoje šalyje turinti „Maxima“ diegia įvairius naujus technologinius sprendimus. Daugiau patogumo lankytojams suteikia vis populiarėjančios savitarnos kasos, o lojalūs klientai produktų įsigyti gali dar efektyviau ir greičiau.

Nuolat tobulinama mobilioji „Maximos“ programėlė jau gali kone pakeisti piniginę: nemokama programėlė pakeičia ir plastikinę lojalumo kortelę, ir akcijų leidinį, ir banko kortelę.

Šiemet „Maxima“ taip pat atnaujina visas „Ačiū“ korteles ir keičia jas į bekontaktes. Jos bus dar patogesnės pirkėjams, nes pasinaudoti visomis lojalumo programos teikiamomis papildomomis naudomis dabar užtruks kelias sekundes.

Be to, tvarumo sprendimus aktyviai diegiantis lietuviškas prekybos tinklas pirkėjams šiemet suteikė naują galimybę – atsisakyti popierinių kvitų. Kiekvienas klientas, pasinaudojęs „Maxima“ programėle savitarnos kasoje, gali pasirinkti kvitus gauti elektroniniu paštu.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

8 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Linas

Nusipirkau boksinukus kur apsauga buvo imontuota tai pro vartelius ta apsauga isnesiau niekas nesupypsejo tai gali ir nesusuimokejes isnest kazka brangaus jei neuzeis tai programai kad reikia patikrint visa ar daline patikra krepselio🤦

Įdomu

Kiek procentų pirkinio kainos numes? Nes prekes kaina dedamoji yra darbuotojo alga ir is to susidedantys mokesciai

NerijusĮdomu

Aš galvoju: na, kam toks keistas noras pasirodyti labai protingu, kai toks nesi.... Toks jausmad, kad visiškai nesuprantate iš ko susideda prekės kaina...

Čia

Ne naujovė,ta serviza civilizuotas kraštas jau naudoja koks 10 metų,o atsilikuose kraštuose tai naujovė.

Romulis

Reiškia reikia mažiau kasininku nereikia mokėti atlyginimų Tai prekės turėtų pigti Ar ne mieli prekybininkai????

Danilla

Bla blabla svarbiaiusiai vienas dalykas ypac apsimoka pries kaledas pipec didesnio sudo negirdejas

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas