Ieškantiems pigaus ir galingo telefono: dabar žaidimų gerbėjams skirtą produktą galima įsigyti už mažiau nei 200€

Žaidimams skirti išmanieji telefonai įgauna vis didesnį populiarumą. Jeigu prieš pora metų jų pasirinkimas nebuvo didelis, tai jau dabar turime kone dešimtis skirtingų opcijų. Niekam ne paslaptis, jog tokie įrenginiai pasižymi aukštos klasės specifikacijomis, išskirtiniais dizaino sprendimais, o dažniausiai yra parduodami ir už ganėtinai patrauklią kainą.

Šiandien turime pasiūlymą tiems, kurie ieško nebrangaus žaidimų telefono. Ir nors „Nubia Red Magic“ pristatytas buvo dar 2018 metais, tačiau savo galimybėmis turėtų pritraukti Jūsų dėmesį dar ir dabar. Internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ dabar šis telefonas parduodamas vos už 170,29 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą RedmagicEU. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia, o taip pat vertėtų žinoti, kad produktas atkeliauja iš Europoje esančių sandėlių.

Žvelgiant į šio „Nubia“ produkto nuotraukas, nesunku pastebėti dizainą, kuris turėtų patraukti kiekvieno žaidimų mėgėjo akį. „Red Magic“ nugarėlėje turi RGB šviesų juostelę, kuri pasižymi net 16,8 mln. skirtingų spalvų, o taip pat turi tris skirtingus veikimo scenarijus. Pats išmanusis telefonas aprūpintas 6 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška. Gamintojas pažymi ir šio įrenginio patogumą, kuomet žaidžiami žaidimai – mygtukai išdėlioti patogesnėse pozicijose nei įprasta.

Nors išmanusis telefonas jau pradėjo skaičiuoti trečiuosius gyvavimo metus, tačiau galios jam tikrai netrūksta. „Nubia Red Magic“ veikia su „Qualcomm Snapdragon 835“ procesoriumi bei turi 8 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties. Kaip vieną iš telefono trūkumų, galima būtų paminėti atminties kortelių palaikymo nebūvimą. Tačiau įrenginio briaunoje rasime ausinių lizdą, kas daugeliui vis dar yra pakankamai svarbi savybė.

Tai, kad „Nubia“ sukūrė žaidimų gerbėjams skirtą išmanųjį telefoną, išduoda ir kamerų skaičius. Išmaniojo telefono nugarėlėje – viena kamera, kuri aprūpinta 24 MP raiškos vaizdo jutikliu. Priekinėje „Red Magic“ dalyje – 8 MP raiškos sensoriumi papuošta asmenukių kamera. Verta paminėti tai, kad telefono veikimą palaiko 3800 mAh talpos baterija su 18 W greituoju įkrovimu. „Nubia“ pasirūpino ir aušinimo sistema, kuri pasirūpins, kad Jūsų naujasis pirkinys neperkaistų nuo ilgų žaidimų sesijų.

Kaip jau minėjome, internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ dabar šis telefonas parduodamas vos už 170,29 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą RedmagicEU. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia, o taip pat vertėtų žinoti, kad produktas atkeliauja iš Europoje esančių sandėlių.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas