Puiki proga įsigyti naująjį „OnePlus 8T“ telefoną: pigiau nei Lietuvoje, o taip pat ir variantas su daugiau atminties!

„OnePlus“ šiemet pristatė kaip niekada daug išmaniųjų telefonų, o vienas naujausių – „OnePlus 8T“, kurį kompanijos atstovai pademonstravo vos prieš savaitę. Nors įrenginys siūlo keletą patobulinimų, lyginant su metų pradžioje debiutavusiu „OnePlus 8”, žingsnis į priekį inovacijų ir naujovių prasme, yra kur kas mažesnis nei praėjusių metų „OnePlus 7T”. Tačiau jis Jūsų dėmesį turėtų patraukti savo kaina.

Internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ naująjį „OnePlus 8T“ dabar galite įsigyti už 573,96 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą GKB8T128GB. Už šią sumą Jūs gausite 128 GB vidinės atminties turintį modelį ir taip sutaupysite daugiau nei 25 eurus, nes Lietuvoje jis kainuoja nuo 599 eurų. Šį variantą įsigyti galite paspaudę čia.

Norite daugiau atminties? „Geekbuying“ taip pat siūlo 12 GB operatyviosios (RAM) ir 256 GB vidinės talpos turintį „OnePlus 8T“ variantą, kurio kaina siekia 634,16 euro, o šį pasiūlymą rasite paspaudę čia. Tiesa, nepamirškite panaudoti nuolaidos kodo GKB8T256GB. Verta paminėti ir tai, jog abiem atvejais telefonai siunčiami su EU Priority Line opcija, kas reiškia, kad tai yra galutinė įrenginių kaina.

Naujasis „OnePlus 8T” Kinijoje kainuos daug pigiau nei Lietuvoje: kainos skirtumas užima kvapą

Pažvelkime į naująjį „OnePlus 8T“. Bendrovė atsisakė įspūdingai atrodančių, tačiau dėl atsitiktinių paspaudimų nepraktiškų lenktų stiklo kraštų ir paliko tik labai simbolinį 2,5D užraitymą. AMOLED ekrano įstrižainė siekia 6,55 colio, rezoliucija - FHD+, o atsinaujinimo dažnis - 120Hz. Pastarasis parametras šiek tiek patempė nuo 90Hz, randamų „OnePlus 8”, ir susilygino su „OnePlus 8 Pro”. Kompanijos atstovai taip pat tikina, kad šiek tiek padidino matricos šviesumą ir ji nuo šiol siekia 1100 nitų, o spalvų tikslumas yra praktiškai idealus - tai patvirtina vos 0,3 siekiantis JNCD rodiklis.

Kitaip nei pernai, „OnePlus” šiemet nusprendė nesirinkti minimaliai galingesnio „Snapdragon 865+” ir pasirinko likti su „OnePlus 8” serijoje naudotu „Snapdragon 865”. Tiesa, dėl to labai teisti kompanijos tikrai nereikia - pliusinio lusto galios prieaugis yra praktiškai nejuntamas ir teoriškai praversti galėtų tik žaidimuose. Be to, „OnePlus 8T” aprūpintas visas maksimaliai veikimo spartai reikalingais atributais - 8 arba 12GB RAM ir greičiausio UFS 3.1 standarto 128GB arba 256GB vidine atmintimi. Taip pat itin daug palaikomų 5G dažnių garantuojančiu „Snapdragon X55 5G” modemu ir naujausiu Wi-Fi 6 standartu.

Iš ryškesnių naujovių paskutinė yra beveik du kartus padidinta „Warp Charge” greitojo laidinio įkrovimo galia, nuo šiol siekianti net 65W ir galinti iki 60% bateriją papildyti vos per 15 minučių. Pilnas įkovimas sieks 39 minutes. Akivaizdu, jog nauji pajėgumai privertė gamintoją imtis visų įmanomų apsaugos priemonių nuo perkaitimo ir degradacijos. Dėl šios priežasties 4500mAh bendra talpa pasiekta įmontavus dvi mažesnes, o ne vieną didelę bateriją. Taip pat išmaniajame yra net 12 sensorių, stebinčių temperatūrą, o įkrovimo laide ir blokelyje yra po šifruotą mikroschemą, kad vartotojas negalėtų naudoti neoriginalaus laido ir taip nesukeltų gaisro.


Susiję telefonai

Placeholder image

OnePlus 8T

6,55 colio

4500 mAh

Išleista: 2020 spalis