Aiškėja daugiau informacijos apie „OnePlus Ace 3V“ įrenginį: naudos dar nepristatytą „Qualcomm“ procesorių, paaiškėjo ir telefono pavadinimas Europoje

Arnas Balčiūnas

2024-03-13, 17:11

0 komentarų

Kinijos kompanija „OnePlus“ dar visai neseniai pristatė ne tik naująjį „OnePlus 12“, bet ir „OnePlus 12R“ išmanųjį telefoną. Abu šie įrenginiai jau prieinami ir Europoje, o dabar gamintojas ruošia ir dar vieną naują įrenginį.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Aiškėja daugiau informacijos apie „OnePlus Ace 3V“ įrenginį: naudos dar nepristatytą „Qualcomm“ procesorių, paaiškėjo ir telefono pavadinimas Europoje

Išmaniųjų telefonų gamintojas ruošiasi pristatyti naują vidutinės klasės įrenginį, kuris bus žinomas kaip „OnePlus Ace 3V“. Dabar pasirodė ir pirmieji pranešimai apie šią „OnePlus“ naujieną, kuri turėtų debiutuoti dar šį mėnesį.

Dar nepristatytas „OnePlus“ išmanusis telefonas buvo aptiktas „Geekbench“ duomenų bazėje. Čia užfiksuotas modelis veikė su netrukus debiutuosiančiu „Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3“ procesoriumi ir vieno branduolio testuose rinko 1 848 taškus, o kelių – 5 007.

Remiantis naujausia informacija, šis „OnePlus“ išmanusis telefonas turėtų tapti pirmuoju įrenginiu pasaulyje, kuris veiks su „Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3“ procesoriumi. Šis įrenginys taip pat turės 5 500 mAh talpos bateriją su 100W greituoju įkrovimu.

Išmanusis telefonas taip pat turėtų pasižymėti 6,74 colių įstrižainės OLED ekranu su 1.5K raiška, turės iki 16 GB operatyviosios (RAM) atminties. Skelbiama, jog „OnePlus Ace 3V“ turės plastmasinį rėmelį, o nugarėlė bus padengta stiklu. Kol kas tai yra visa informacija, žinoma apie šį įrenginį.

Šaltiniai Kinijoje skelbia, jog šis įrenginys turėtų debiutuoti dar šį mėnesį, o Europoje jis turėtų būti parduodamas kaip „OnePlus Nord 4“. Priminsime, kad analogiškas sprendimas buvo priimtas pernai, kuomet „Ace 2V“ modelis į mūsų regioną atkeliavo kaip „OnePlus Nord 3“.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas