Telefonai

Aiškėja kaip atrodys pirmasis NIO išmanusis telefonas: elektromobilio pristatymo metu atskleistos ir kai kurios naujojo flagmano savybės

Kinijos kompanija NIO tampa vis populiaresnė ne tik vietinėje rinkoje, tačiau ir vis labiau įsitvirtina tarptautinėje erdvėje. Bendrovė neslepia ambicingų tikslų, o jau kurį laiką rezga planą sukurti išmanųjį telefoną.

Aiškėja kaip atrodys pirmasis NIO išmanusis telefonas: elektromobilio pristatymo metu atskleistos ir kai kurios naujojo flagmano savybės

Internete dar šių metų pradžioje pasirodė pirmieji pranešimai apie tai, jog automobilių gamintojas NIO ketina pristatyti pirmąjį savo išmanųjį telefoną. Apie tai ne kartą kalbėjo ir šios bendrovės vadovai. Jau žinoma tai, jog „NIO Phone“ debiutuos rugsėjo 21 dieną.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Kinijos automobilių milžinė neseniai pristatė naująjį „EC6“ elektromobilio modelį, o jo reklaminiame klipe buvo galima išvysti ir netrukus debiutuosiantį bendrovės išmanųjį telefoną. Išskirtinai ploni rėmeliai visose keturiose pusėse ir išlenktas ekranas rodo, jog NIO siekis kurti elegantišką dizainą neapsiriboja tik automobiliais.

Matomi vaizdai atskleidžia ir tai, jog pirmasis NIO išmanusis telefonas turės po ekranu įmontuotą pirštų antspaudų jutiklį. Deja, tačiau vaizdo įraše nebuvo matoma įrenginio nugarėlė, todėl šio modelio kameros – didžiausia paslaptis. Tiesa, priekinėje dalyje rasime vieną asmenukių kamerą.

Neoficialiais duomenimis, „NIO Phone“ pirkėjams bus prieinamas su keliomis skirtingomis atmintinių opcijomis – abi jos turės 16 GB operatyviosios (RAM) bei 512 GB arba 1 TB vidinės atminties. Tikėtina, jog išmanusis telefonas pasiūlys ir UWB technologiją, kuri suteiks NIO automobilių turėtojams išskirtines galimybes, valdant savo transporto priemones. Tai leidžia manyti, kad NIO orientuojasi į esamą naudotojų bazę kaip į pagrindinę rinką.

Remiantis „AnTuTu“ pateikiama informacija, pirmasis „Nio“ išmanusis telefonas turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2“ procesoriumi. Spėjama, jog „NIO Phone“ turėtų kainuoti tarp 640 ir 900 eurų, tačiau ar šis įrenginys bus prieinamas ir Europoje – išlieka nežinoma.

Priminsime ir tai, jog NIO neslepia ambicingų planų, o taip pat yra atskleidusi priežastis, kurios paskatino imtis savo išmaniojo kūrimo. Kinijos automobilių gamintojo atstovai jau ne kartą patvirtino, kad kuria savo mobilųjį telefoną, kadangi didžiosios, telefonų rinką valdančios kompanijos, tokios kaip „Apple“ neleidžia savo klientams išnaudoti naujausių technologijų.

Negana to, aiškėja, kad tai nėra vienintelis įrenginys, kokį ketina pristatyti NIO vadovai. Kinijoje užfiksuotas „Nio Watch“ prekinio ženklas registravimas. Praėjusių metų gruodžio viduryje pateikti dokumentai atskleidžia, jog automobilių gamintojas galimai planuoja išleisti ir išmanųjį laikrodį.

Praėjusiais metais Kinijos automobilių gamintojas įsteigė „Nio Mobile Technology“ kompaniją, kuri buvo užregistruota su 100 mln. JAV dolerių įstatiniu kapitalu. Registracijos dokumentuose pažymima, kad šios įmonės veiklos sritys apima elektronikos, mobiliųjų ir dėvimųjų įrenginių, komunikacijos priemonių kūrimą bei pardavimą.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2023-09-18, 15:24

Temos

NIO

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas