Artėjant debiutui gausėja ir gandų: ko naujo galime tikėtis iš „Samsung Galaxy S22“?

Artėjant debiutui gausėja ir gandų: ko naujo galime tikėtis iš „Samsung Galaxy S22“?

Leonardas Sindaravičius

„Samsung“ toli gražu negarsėja geru paslapčių laikymu - kone vienintelis įrenginys, kurį kompanija sugebėjo pristatyti be išankstinio informacijos nutekėjimo buvo 2012-ųjų „Galaxy S III“, tad artėjantis „S22“ debiutas nėra išimtis. Remiantis naujausiais pranešimais, būsimajam flagmanui gyvybę suteiks ne pačios korėjiečių milžinės sukurtas „Exynos“, o „Qualcomm Snapdragon 898“ - tas pats procesorius, kurį išvysime ir „Xiaomi 12“ serijoje.

samsung-galaxy-s22-tempered-glass-696x354

Vienas patikimų informacijos tekintojų suteikė pirmąjį žvilgsnį į tai, ko galime tikėtis iš „Galaxy S22“ priekio - nuotraukose matomas įrenginių priekinis stiklas. Iš tokios nuotraukos sunku išspausti konkrečią informaciją, tačiau lyginant su „S21“ stiklu matome, jog pastarųjų įpėdiniai turės dar apvalesnius kampus, o kraštas aplink ekraną bus vienodo storio aplink visą įrenginio perimetrą. Nors pokyčiai atrodo minimalūs, ekrano kraštų pokytis yra naujovė „Android“ pasaulyje - daugelis šią operacine sistema aprūpintų įrenginių pastaruosius kelis metus pasižymėjo pastorinta apatine kraštine.

Samsung Galaxy S21 Dual G991B 128GB 5G Phantom Grey (Pilkas)

galaxy-s22-plus

„Samsung Galaxy S22“ debiuto tikimasi ateinančių metų pradžioje, ši išmaniųjų telefonų serija jau įgijo „3C“ sertifikatą Kinijoje, kas patvirtina, jog įrenginiai palaikys 25W greitąjį krovimą. Kartu su galios, ekrano ir vizualiais atnaujinimais, įrenginiai turės naują kamerų modelį su 50 MP pagrindiniu sensoriumi.

galaxy-s22-ultra

„Galaxy S22 Ultra“ specifikacija taip pat buvo nutekinta ir įrodė, jog tai bus visai kitokio kalibro įrenginys - jis bus didesnis, išvaizda primins buvusią „Galaxy Note“ seriją ir atkeliaus su korpuse paslepiamu pieštuku.

Samsung Galaxy S21 Plus Dual G996B 128GB 5G Phantom Black (Juodas)

Samsung Galaxy S21 Ultra Dual G998B 256GB 5G Phantom Black (Juodas)

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Samsung

Komentarai

Wissen

Na įdomu, nes man atrodo turėtu išeit su exynos chipset kuris naudos amd gpu. Tik dėl krovimo tai galėtu ir daugiau W padaryt greitesnį. Bet šiaip spėju minimalistiniai pokyčiai bus tik gal su kamera kažkas ir ekranas, jie manau dirba ties savo foldable telefonais kurie sulauke demesio. Tad nesitikiu daug iš naujo flagmano kažko

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Samsung Galaxy S21+ 5G

Samsung Galaxy S21+ 5G

6,7 colio
4800 mAh

Išleista: 2021 sausis

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

6,8 colio
5000 mAh

Išleista: 2021 sausis

Samsung Galaxy S21 5G

Samsung Galaxy S21 5G

6,2 colio
4000 mAh

Išleista: 2021 sausis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas