Artėjant savaitgaliui – puikios naujienos „Maxima“ pirkėjams: parduotuvėse galima pasinaudoti nauja galimybe, kuri patiks daugeliui, sužinokite kaip tai veikia

Pranešimas spaudai

2023-10-26, 12:00

1 komentaras

Nuo šiol didžiausio lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ pirkėjai, naudojantys „Maximos“ programėlę savo išmaniajame telefone, popierinių kvitų galės atsisakyti ne tik savitarnos, bet ir įprastose kasose.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Artėjant savaitgaliui – puikios naujienos „Maxima“ pirkėjams: parduotuvėse galima pasinaudoti nauja galimybe, kuri patiks daugeliui, sužinokite kaip tai veikia

Spalio 17 d. prekybos tinkle įsigaliojusi naujovė pirkėjams suteiks galimybę patiems nuspręsti dėl popierinio kvito spausdinimo, o pasirinkusiems tvaresnį sprendimą – kvitas bus išsiųstas elektroniniu paštu.

Jau ilgiau nei pusantrų metų „Maximos“ programėlės naudotojai, kurių yra daugiau nei 700 tūkst., turi galimybę savitarnos kasose apsipirkti be popierinių kvitų. Iš pradžių reagavę gana konservatyviai, tautiečiai vis dažniau išdrįsta išbandyti tiek programėlę, tiek papildomas jos funkcijas – atsisakiusių spausdinti popierinius kvitus savitarnos kasose skaičius nuolat auga.

Nuo šiol programėlės naudotojų pasirinkimu popieriniai kvitai nebus spausdinami ir įprastose kasose. Popierinio kvito nepageidaujantiems skaitmeninis jo variantas yra siunčiamas į elektroninio pašto dėžutę. Šį nustatymą lengva pasirinkti programėlėje, o esant poreikiui – bet kada jį pakeisti.

„Pastebime tendenciją, jog vis daugiau „Maximos“ pirkėjų įsidiegia „Maximos“ programėlę išmaniajame telefone bei naudojasi jos teikiamomis naudomis, pavyzdžiui, renkasi galimybę popierinį kvitą iškeisti į skaitmeninį. Tai užtikrina ir patogesnį būdą sekti savo išlaidas bei taupyti – kitaip nei popieriniai, elektroniniai kvitai tvarkingai rūšiuojami, nepasimeta. Be to, pirkėjui kvitas reikalingas dėl prekių grąžinimo ar garantijos“, – teigia Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė, prekybos tinklo „Maxima“ Komunikacijos ir korporatyvinių reikalų departamento direktorė.

Kaip atsisakyti popierinio kvito spausdinimo?

Popierinius kvitus pakeisti į skaitmeninius labai paprasta – tereikia „Maximos“ programėlės skiltyje „Daugiau“ savo profilyje nurodyti elektroninio pašto adresą, kuriuo pageidaujama gauti kvitus ir patvirtinti popierinių kvitų atsisakymo pasirinkimą (Daugiau -> Profilis ir nustatymai -> Jūsų sutikimai). Vieną kartą pasirinktas nustatymas galioja visiems tolesniems apsipirkimams visose kasose.

„Maximos“ programėlės nustatymuose atsisakius spausdinti kvitus, atsiskaitymo metu kasoje tereikia nuskaityti QR kodą ir išlaidos, gautos nuolaidos ir kita informacija atsidurs elektroniniame kvite, o šis bus automatiškai išsiunčiamas pirkėjui į elektroninio pašto dėžutę.

„Maximos“ programėlę telefone parsisiuntę pirkėjai vertina specialius pasiūlymus bei patogumą, tradicinė piniginė po truputį praranda prasmę: programėlę lengva susieti su mokėjimo kortele, ji gali pakeisti ir plastikinę lojalumo kortelę, netgi akcijų leidinį.

Programėlėje taip pat paprasta surasti artimiausią „Maximos“ parduotuvę ir jos darbo laiką, atnaujinti savo kontaktinę informaciją, palikti atsiliepimą apie įsigytą prekę, užduoti klausimą ar pateikti pasiūlymą.

1 komentarų

Romas

Prekinasi parduotuvėje dažniau žmona , bet aš , pasitaikius progai , visada naudojuosi "Maxima" programėle.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas