Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Daugelio nurašytas gamintojas sugrįžta: jau netrukus pasirodys naujausi bendrovės telefonai

Daugelio nurašytas gamintojas sugrįžta: jau netrukus pasirodys naujausi bendrovės telefonai

Lukas Snarskis

2021-02-28, 11:20

Kažkada turėjusi ambicijų išmaniųjų telefonų rinkoje nurungti „Xiaomi”, Kinijos bendrovė „Meizu” pastaruoju metu dingo iš žiniasklaidos akiratį - iš kompanijos neišgirdome praktiškai nieko nuo gegužės, kai buvo pristatyta „Meizu 17” flagmanų šeima. Tačiau, panašu, jog tai tikrai nereiškia gamintojo mirties.

Dar sausio mėnesį, internete pasklido pirmieji gandai apie „Meizu 18“ serijos išmaniuosius telefonus. Tuomet, elektroninės prekybos platformoje „Pinduoduo“ buvo pastebėti paslaptingi bazinio modelio pėdsakai. Dabar jau žinoma, kad kovo 3 dieną sulauksime dviejų naujų modelių – bus pademonstruotas ne tik „Meizu 18“ bet ir „Pro“ modelis.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Meizu%2018%20Pro

Kompanijos atstovai prieš keletą dienų oficialiai patvirtino, jog būtent „Meizu 18 Pro“ veiks su galingiausiu „Qualcomm“ procesoriumi. Taip, šiame modelyje bus panaudotas „Snapdragon 888“ lustas. Negana to, „Meizu“ technikai į naująją flagmaną integruos LPDDR5 operatyviosios (RAM) atminties lustus, o taip pat ir UFS 3.1 vidinę laikmeną. Nesunku nuspėti, jog šis išmanusis bus aukščiausios klasės produktas.

Meizu%20One%20Mind%208XX

Verta paminėti, jog gamintojas anonsuoja ir programinę įrangą, kuri bus žinoma kaip „One Mind 8XX“. Teigiama, kad pastaroji turėtų padėti maksimaliai optimizuoti išmanųjį telefoną tam, kad būtų pasiektas geriausias veikimo ir energijos suvartojimo balansas. Ir nors pagrindinės naujojo „Meizu 18 Pro“ savybės atrodo kaip daug žadančios, tačiau bent jau kol kas daugiau informacijos apie šį flagmaną nėra. Tiesa, bendrą vaizdą susidaryti padeda ir anksčiau pasirodę gandai.

meizu-18-2021

Apie „Meizu 18 Pro” gandai kaupiasi jau kurį laiką. Anot jų, išmaniajame bus sumontuotas išskirtinės kokybės „Samsung E4” AMOLED, ekranas, kuris palaikys 120Hz atsinaujinimo dažnį. Deja, gamintojas greičiausiai dar nebus spėjęs ištobulinti po ekranu diegiamų asmenukių kamerų, todėl išvysime skylutės formos išpjovą. Telefono nugarėlėje atsidurs keturios kameros, kurių viena, kaip dabar madinga, turės periskopinę optiką ir vaizdą be kokybės praradimo galės didinti 5 kartus. Taip pat „Meizu 18 Pro” turėtų būti aprūpintas net 100W galios greituoju laidiniu ir 40 arba 55W belaidžiu įkrovimu.

Kalbant apie bazinį „Meizu 18“ modelį, tai pastarasis bus kiek mažiau galingas. Pranešama, kad šiame įrenginyje bus naudojamas „Qualcomm Snapdragon 870“ procesorius, o nugarėlėje rasime tris kameras. Pagrindinė jų bus aprūpinta 64 MP raiškos vaizdo jutikliu, o greta rasime 12 MP plataus kampo bei 5 MP sensorius, kuris bus skirtas makro fotografijai.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas