„Epic Games“ net laimėję teismą prieš „Apple“ negali „Fortnite“ sugrąžinti į „App Store“

„Epic Games“ net laimėję teismą prieš „Apple“ negali „Fortnite“ sugrąžinti į „App Store“

Rokas Gaidys

2021-09-23, 09:30

Dar rugsėjo 10-ą dieną ilgai trukęs teismo procesas tarp „Epic Games“ ir „Apple“ pateikė savo išvadas. Sprendimas paliko abi puses nepatenkintas, nes „Fortnite“ kūrėjai nesugebėjo įrodyti, kad Amerikos milžinė yra monopolija, tačiau buvo nustatyta, kad „Apple Store“ užsidėtas papildomas 30-ies procentų antkainis pažeidžia visų kūrėjų teises. Dabar tikriausiai atrodo, kad žaidimas turėtų jau greitai būti vėl prieinamas „iOS“ sistemose, tačiau panašu, kad taip tikrai nebus.

fortniteiphonex

„Epic Games“ CEO Tim Sweeney savo „Twitter“ paskyroje pateikė laišką gautą iš „Apple“ teisininkų, kuriame yra teigiama, kad pastarieji net negalvoja sugrąžinti „Fortnite“ atgal į jų elektronine parduotuvę. Tiksliau, dėl „Epic abejotino elgesio praeityje“ jie atsisako sugrąžinti jų kaip kūrėjų paskyrą į „App Store“. Taip pat laiške yra teigiama, kad technologijų gigantė net nežada persvarstyti šio sprendimo greitu metu.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Epic-letter-from-apple

Tiesa, viskas gali pasikeisti jeigu galutinis teismo sprendimas lieps padaryti priešingai ir jo nebus galima užginčyti. Tim Sweeney teigia, kad iki tol gali tekti laukti net penkerius metus, o tai reiškia, jog iki tada „Fortnite“ ir kiti „Epic Games“ žaidimai nepasirodys išmaniuosiuose su „iOS“ sistema. Taip pat jis akivaizdžiai kaltina „Apple“ melavimu, nes pasak jo, jiems buvo pasakyta, kad „Epic Games“ galės sugrįžti į „App Store“ jeigu sutiks laikytis taisyklių kaip ir visi kiti kūrėjai.

Fortnite-Bloomberg-1200

Trumpai tariant, nei vieni, nei kiti nepripažįsta savo kaltės ir panašu, kad „Fortnite“ gali iš viso nebesugrįžti į „App Store“. Akivaizdu, kad „Apple“ bando primesti savas taisykles „Epic Games“ ir panašu, jog jiems reikės anksčiau ar vėliau nusileisti. Kad ir kuri pusė čia pasieks viršų, bet labiausiai čia kaip visada nukentės „Fortnite“ žaidėjai, kurie negali parsisiųsti savo mėgstamo žaidimo iš „App Store“.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas