„Google“ paslaugos sugrįžta į „Honor“: pristatyti naujieji „Honor 50“ serijos telefonai

Po keletos savaičių gandų ir įvairiausių užuominų, „Honor“ vakar, trečiadienį, oficialiai pristatė naujuosius „Honor 50“ serijos flagmanus. Dar iki pristatymo šios serijos produktai susilaukė nemažai dėmesio iš internautų, o pagrindinis klausimas buvo – ar „Honor“ naujienos galės pasiūlyti „Google“ paslaugas savo aukščiausios klasės įrenginiuose? Ir mes turime atsakymą.

Vakar pristatyti trys nauji kompanijos produktai – tai „Honor 50“, „Honor 50 Pro“ ir „Honor 50 SE“. Visi trys išmanieji telefonai turės ekranus su 120 Hz ekrano atsinaujinimo dažniu, 108 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintas pagrindines kameras, 100W greitąjį įkrovimą ir, žinoma, „Google“ paslaugų paketą. Kaip žinia, po atsiskyrimo nuo „Huawei“, „Honor“ gavo galimybę dirbti su JAV kompanijomis, o tai ir lėmė „Google“ programėlių sugrįžimą į šio gamintojo telefonus.

Pažvelkime į „Honor“ pristatytus išmaniuosius telefonus. Visų pirma, „Honor 50“ ir „Honor 50 Pro“ veiks su „Qualcomm Snapdragon 778G“ procesoriais, o „50 SE“ modelis pasižymės „MediaTek Dimensity 900“ lustu. Niekam ne paslaptis, jog geriausiomis specifikacijomis iš šios trijulės pasižymės „Pro“ modelis.

„Honor 50 Pro“ turės 6,72 colių įstrižainės AMOLED ekraną su Full HD+ raiška bei 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Viršutinėje ekrano dalyje – dviguba asmenukių kamera, kurią sudarys 32 MP pagrindinis ir 12 MP raiškos plataus kampo sensoriai. Verta paminėti, jog šis modelis pasižymės ir dinaminiu ekrano atsinaujinimo dažniu, kas leis išsaugoti daugiau baterijos energijos.

„Honor 50“ modelis išsiskirs 6,57 colių įstrižainės AMOLED ekranu su analogiškomis savybėmis kaip ir „50 Pro“ variantas. Tiesa, šis modelis turės tik vieną asmenukių kamerą, kuri bus aprūpinta 32 MP raiškos vaizdo jutikliu. Abu šie telefonai turės analogiškas kamerų konfigūracijas.

„Honor 50“ ir „Honor 50 Pro“ viršutiniame kamerų apskritime turės pagrindinį objektyvą, kuris pasižymės 108 MP raiškos vaizdo jutikliu, o šio sensoriaus dydis – 1/1.52 colio. Žemiau esančiame apskritime – dar trys kameros. Viena iš jų bus 8 MP plataus kampo, o kitos dvi bus 2 MP raiškos ir viena bus skirta makro fotografijai, o antroji – gylio sensorius. Verta paminėti, jog „Honor“ šiuose įrenginiuose pasiūlys specialią vloginimo funkciją, kuri leis filmuojant perjungti iš priekinės į nugarėlėje esančias kameras, ir atvirkščiai.

Kaip jau minėjome, abu šie išmanieji telefonai veiks su „Qualcomm Snapdragon 778G“ procesoriumi bei pasiūlys vartotojams 8 GB arba 12 GB operatyviosios (RAM) atminties. Abu įrenginiai veiks su „Android 11“ operacine sistema bei „Magic UI 4.2“ vartotojo sąsaja. „Honor 50“ turės 4300 mAh talpos bateriją su 66W greituoju įkrovimu, o „Pro“ modelis išsiskirs 4000 mAh akumuliatoriumi su 100W greituoju įkrovimu.

Trečiasis modelis – „Honor 50 SE“, kuris pasižymės 6,78 colių įstrižainės LCD ekranu su Full HD+ raiška bei 120 Hz ekrano atsinaujinimo dažniu. Priekinėje įrenginio dalyje – 16 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpinta asmenukių kamera. Šio modelio nugarėlėje – 108 MP pagrindinė kamera, 8 MP plataus kampo bei 2 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpinta makro kamera.

Kaip jau minėjome, šis išmanusis telefonas veiks su „MediaTek Dimensity 900“ procesoriumi bei turės 8 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties. „Honor 50 SE“ turės 4000 mAh talpos bateriją su 66W greituoju įkrovimu.

Pranešama, kad „Honor 50“ kainuos nuo maždaug 350 eurų, „Honor 50 SE“ kaina sieks 313 eurų, o „Pro“ modelis įvertintas maždaug 482 eurų žyma. Visi trys išmanieji telefonai prekyboje pasirodys mėnesio pabaigoje, o gamintojas pažadėjo, jog „Honor 50“ ir „50 Pro“ turėtų tapti prieinami ir pasaulinėje rinkoje. Kaip bebūtų, kol kas išlieka neaišku ar šiuos modelius išvysime ir Lietuvoje.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas