Telefonai

„Google“ telefonų turėtojai šokinėja iš laimės: bendrovė per klaidą išdalino krūvas pinigų, kai kuriems nusišypsojo fortūna

„Google“ kuriami išmanieji telefonai dažnai sulaukia įvairių naujovių, kurios bent jau pradžioje būna prieinamos tik jiems. Šv. Velykos kai kuriems „Pixel“ įrenginių savininkams įsimins tikrai ilgam, nes tokios staigmenos nesitikėjo niekas.

„Google“ telefonų turėtojai šokinėja iš laimės: bendrovė per klaidą išdalino krūvas pinigų, kai kuriems nusišypsojo fortūna

Internete pasirodė informacija, jog kai kurie „Google Pixel“ išmaniųjų telefonų savininkai sulaukė piniginės injekcijos iš „Google“. Kai kurie vartotojai gavo nedideles sumas, o kai kuriems ši diena įstrigs ilgam, nes jų balansus papildė 1 000 ar daugiau JAV dolerių.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

„Google“ darbuotojai dažnai testuoja įvairias naujas galimybes ar paslaugas, o pastaruoju metu buvo testuojamos tam tikros „Google Pay“ naujovės. Prieš išleidžiant tam tikrą atnaujinimą, „Google“ dažniausiai ją pasiūlo labai ribotam vartotojų ratui, o tai ir lėmė, kad kai kurie gavo netikėtas pinigines injekcijas.

Žinoma, „Google“ galėjo finansinius testavimus atlikti kompanijos viduje, tačiau, panašu, kad per klaidą tokie bandymai buvo atlikti su „Google Pixel“ telefonų savininkais. Neilgai trukus, į šią situaciją, kuomet kai kurie laimingieji gavo daugiau nei 1 000 JAV dolerių, sureagavo ir „Google“ atstovai.

Skelbiama, kad vartotojai gali pabandyti grąžinti pinigus, tačiau jeigu jiems nepavyks to padaryti – jie gali juos pasilikti ir panaudoti savo reikmėms. Akivaizdu, jog kai kuriems „Google“ išmaniųjų telefonų savininkams šiandiena tikrai galėjo tapti itin sėkminga. 1 000 JAV dolerių, kas yra kiek daugiau nei 900 eurų, nepamaišytų daugeliui.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2023-04-10, 01:03

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas