„Google“ tiesa pagalbos ranką ukrainiečiams: „Android“ telefonai praneš apie galimus oro pavojus

„Google“ tiesa pagalbos ranką ukrainiečiams: „Android“ telefonai praneš apie galimus oro pavojus

Lukas Snarskis

Rusijos karinė invazija Ukrainoje ir toliau tęsiasi. JAV technologijų milžinė ir toliau reaguoja į visą šią situaciją ir atlieka tolimesnius pakeitimus savo sistemose.

Vos tik prasidėjus karui, „Google“ paskelbė, jog Ukrainoje išjungia kai kurias „Google Maps“ funkcijas, o tarp jų – eismo ir visuotinių susibūrimo vietų duomenys. Kompanijos atstovų teigimu, tokie duomenys gali būti panaudoti karinėje žvalgyboje. Dabar atliekami ir tolimesni pakeitimai.

Samsung Galaxy A52 Dual 128GB Black (Juodas)

„Google“ atnaujino „Google Play Services“ paslaugų paketą, o tai reiškia, jog visi ukrainiečiai, turintys „Android“ išmaniuosius telefonus, galės gauti pranešimus apie galimas oro atakas. Neoficialiais duomenimis, dėl tokios galimybės į „Google“ kreipėsi Ukrainos vyriausybė ir jos prašymas, akivaizdu, buvo patenkintas.

„Google“ atstovų teigimu, oro pavojams pranešti yra naudojama analogiška sistema, kuri skirta ir įspėti vartotojus apie galimą žemės drebėjimą.

Xiaomi POCO X3 Pro Dual 256GB Black (Juodas)

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas