„Google“ tiesa pagalbos ranką ukrainiečiams: „Android“ telefonai praneš apie galimus oro pavojus

„Google“ tiesa pagalbos ranką ukrainiečiams: „Android“ telefonai praneš apie galimus oro pavojus

Rusijos karinė invazija Ukrainoje ir toliau tęsiasi. JAV technologijų milžinė ir toliau reaguoja į visą šią situaciją ir atlieka tolimesnius pakeitimus savo sistemose.

Vos tik prasidėjus karui, „Google“ paskelbė, jog Ukrainoje išjungia kai kurias „Google Maps“ funkcijas, o tarp jų – eismo ir visuotinių susibūrimo vietų duomenys. Kompanijos atstovų teigimu, tokie duomenys gali būti panaudoti karinėje žvalgyboje. Dabar atliekami ir tolimesni pakeitimai.

„Google“ atnaujino „Google Play Services“ paslaugų paketą, o tai reiškia, jog visi ukrainiečiai, turintys „Android“ išmaniuosius telefonus, galės gauti pranešimus apie galimas oro atakas. Neoficialiais duomenimis, dėl tokios galimybės į „Google“ kreipėsi Ukrainos vyriausybė ir jos prašymas, akivaizdu, buvo patenkintas.

„Google“ atstovų teigimu, oro pavojams pranešti yra naudojama analogiška sistema, kuri skirta ir įspėti vartotojus apie galimą žemės drebėjimą.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas