„Harmony OS“ atkeliauja nukauti „Android”: kurie senesni „Huawei” telefonai ją palaikys?

Dainius Martinkus

2021-03-27, 10:50 (atnaujinta 2023-03-01, 16:27)

0 komentarų
„Harmony OS“ atkeliauja nukauti „Android”: kurie senesni „Huawei” telefonai ją palaikys?

Kinijos milžinė „Huawei“ dar 2019 metrais įvestų JAV sankcijų kontekste pristatė „Harmony OS“ operacinę sistemą, kuri ateityje turi pakeisti „Android“ praktiškai visoje gamintojo produkcijoje. „Huawei“ nenuilsdama dirba prie naujosios operacinės sistemos, dar žinomos kaip „HonMeng OS“, tiesa, šis pavadinimas dažniau naudojamas kai kalbama apie Kinijos rinką. Šįkart interneta pasklido džiugi žinia - už poros dienų laukiama galutinė „Harmony OS“ bandomoji versija. Manoma, kad „Harmony OS“ Beta 3, skirta testuotojams, dienos šviesą išvys kovo 31 d Na, o paskutinė Beta versija, kuri nelabai kuo skirsis galutinės, turėtų pasirodyti jau balandį.

Konferencijoje, skirtoje „Huawei Mate X2” anonsui, Kinijos milžinė užsiminė, kad „Harmony OS“ diegimas turėtų prasidėti jau balandžio mėnesį. Pirmieji telefonai, kurie gaus „Harmony OS“, bus „Huawei Mate X2“, „Huawei Mate 40“ serija, „Huawei P40“ serija bei, žinoma, gegužę pasirodysianti „Huawei P50“ trijulė. „Huawei“ taip pat planuoja atnaujinti telefonus, kurie turi „Kirin 710“ ir naujesnius procesorius.

Tai reiškia, kad atnaujinimo sulauks visi „Huawei“ išmanieji telefonai bei planšetės, kuriuose veikia „Kirin 810“, „Kirin 820“, „Kirin 820E“, „Kirin 980“, „Kirin 990“, „Kirin 985“ ir „Kirin 9000“ lustai. Tiesa, atnaujinimą pirmiausia gaus tik Kinijos rinkai skirti produkta - pasaulinei rinkai skirtuose įrenginiuose ir toliau dar kurį laiką veiks „Android“ OS. Tačiau neatmetama galimybė, jog „Harmony OS” juos taip pat pasieks, tik šiek tiek vėliau. Kompanija planuoja atnaujinti daugiau nei 200 milijonų mobiliųjų įrenginių dar šiais metais.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas