Telefonai

HTC ginklų dar nesudeda ir kuria sulenkiamą išmanųjį telefoną

HTC ginklų dar nesudeda ir kuria sulenkiamą išmanųjį telefoną

Daugelis tikriausiai galvojate, jog HTC jau nebesugebės atsitiesti ir vėl užkariauti rinkos. Tai ganėtinai logiška prielaida, tačiau atrodo, jog kompanijos vadovai galvoja kitaip. Dar anksčiau HTC vadovas tikino, kad įmonės telefonų departamentas ir vėl taps pelningas, o dabar paaiškėjo, jog yra kuriamas ir sulenkiamas telefonas.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Pasirodo, kad HTC tai planuoja jau nuo praėjusių metų, kuomet WIPO buvo pateiktas patentas. Pastarasis patvirtinimo sulaukė tik praėjusį mėnesį, o „LetsGoDigital“ paruoštas pranešimas atskleidžia ganėtinai įdomius HTC planus. Kaip galime matyti iš nuotraukų, tai turėtų būti kažkas panašaus į „Samsung Galaxy Z Flip“ ar „Motorola Razr 2019“ telefonus, tačiau esminė jų detalė – kiek kitokia.

Nesunku pastebėti, jog HTC užpatentuotas sprendimas turi ekraną, kuris sulenkus ir toliau išlieka išorinėje telefono dalyje. Tai labai panašus principas, kurį mes jau matėme „Huawei Mate X“ ar „Mate Xs“ flagmanuose. Ir nors toks variantas gali pasirodyti įdomus, tačiau jis turi ir ganėtinai didelę problemą – ekraną nesunku pažeisti ar subraižyti. Šiuo metu nėra žinoma kaip HTC ketina apsaugoti tokio tipo ekraną.

Pagrindinis akcentas HTC patentuose – sulenkimo mechanizmas, tačiau informacijos taip pat nėra labai daug. Būtent dėl šios priežasties galima daryti prielaidą, jog tokio HTC produkto mes dar kuris laikas nepamatysime. Šiuo metu nėra žinoma nei kada toks produktas galėtų būti pristatytas, nei kokiomis savybėmis jis pasižymėtų. Aišku tik viena – taivaniečių kompanija nesiruošia trauktis ir toliau kuria naujus telefonus.

atnaujinta 2023-04-09, 17:00

Temos

HTC

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas