Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

HTC ruošia naują telefoną: naujasis „Wildfire“ modelis sugrąžins mus į senovę

HTC ruošia naują telefoną: naujasis „Wildfire“ modelis sugrąžins mus į senovę

Lukas Snarskis

2021-09-16, 09:25

Dar 2019 metų spalį HTC vadovas Yves Maitres skelbė, jog kompanija stabdo darbus išmaniųjų telefonų sektoriuje. Ir nors tai leido manyti, kad praėjusių metų gegužę pristatytas „HTC U12+“ modelis turėjo būti paskutinis HTC įrenginys, tačiau tokių minčių bendrovė privertė atsisakyti jau bent kelis kartus.

Per pastaruosius metus HTC pademonstravo bent keletą naujų išmaniųjų telefonų, o dabar pasirodė informacijos ir apie dar vieną planuojamą produktą. „Google Play Console“ platformoje pastebėtas naujas „Wildfire E Ultra“ modelis, kuris turėtų pritraukti pigių telefonų gerbėjų dėmesį.

HTC Desire 21 Pro 5G Dual 128GB Dual (Mėlynas)

Remiantis „Google“ platformos informacija, naujasis išmanusis telefonas turėtų veikti su „Unisoc SC9863A“ procesoriumi, kuris turi 8 „Cortex-A55“ branduolius, bei 2 GB operatyviosios (RAM) atminties. „HTC Wildfire E Ultra“ priekinėje dalyje – 480p raiškos ekranas, kas šiai dienai jau yra tapusi visiška retenybe.

HTC-Wildfire-E-Ultra

Iš platformoje pateikiamos iliustracijos, galima matyti, kad naujasis HTC produktas turės ganėtinai didelius ekrano rėmelius, įskaitant viršutinę ir apatinę jo dalis, o šoninėje briaunoje – įjungimo/išjungimo bei garso reguliavimo mygtukai. Į šį pigų išmanųjį, gamintojas ketina įdiegti „Android 11“ operacinės sistemos versiją, kas turėtų būti didžiausias šio įrenginio privalumas.

Kol kas išlieka nežinoma kodėl HTC nusprendė naująjį savo produktą pavadinti su „Ultra“ žodžiu pavadinime, tačiau tikėtina, jog tai galėtų būti jo baterija. Šiai dienai, nėra žinoma kada HTC ketina pristatyti šį išmanųjį telefoną, tačiau, tikėtina, kad tai turėtų įvykti jau visai netrukus.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas