„Huawei“ priėmė ryžtingą sprendimą: naujoji kuriamos platformos versija nebepalaikys „Android“ programėlių

Tomas Eidukevičius

2023-11-16, 09:00

0 komentarų

Kinijos technologijų milžinė „Huawei“ pastaruosius metus susiduria su įvairiausiais sunkumais. Bendrovė jau kuris laikas plėtoja savo kuriamą operacinę sistemą, o neseniai buvo surengtas ir naujos versijos pristatymas.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Huawei“ priėmė ryžtingą sprendimą: naujoji kuriamos platformos versija nebepalaikys „Android“ programėlių

„Huawei“ dar visai neseniai pristatė naująją „HarmonyOS 4“ operacinės sistemos versiją, kuri naudojama išmaniuose telefonuose, televizoriuose ar net automobiliuose. Taip pat buvo pristatyta ir „HarmonyOS Next“ versija, kuri skirta programėlių kūrėjams.

Kinijos bendrovės vadovas Richardas Yu, neseniai atskleidė, jog „HarmonyOS Next“ netrukus bus paruošti naudojimui, o joje – vienas didelis pasikeitimas. Pranešama, jog ši operacinės sistemos versija nebeturės „Android“ programėlių palaikymo. Naudotojai negalės įdiegti ar perskaityti „Android“ platformai skirto kodo.

Panašu, jog naujoji „HarmonyOS Next“ bus vizualiai identiška įprastinei „HarmonyOS“ operacinės sistemos versijai, o vienintelis skirtumas – „Android“ programėlių palaikymas, kurio nebeliks. Akivaizdu, jog „Huawei“ rimtai žiūri į savo kuriamą platformą ir yra susitelkę į vidinius resursus, o ne siūlyti kitų sistemų palaikymą.

Remiantis „Zhilian Recruitment“ informacija, „Huawei“ šiuo metu ieško ir darbuotojų, kurie galėtų dirbti su bendrovės plėtojama operacine sistema. Pagrindinės pozicijos apima programinės įrangos, mobilių sprendimų kūrimą ir programinės įrangos testavimą, kompiuterių programinės įrangos ir telekomunikacijų paslaugų srityse.

Priminsime, jog „Huawei“ atstovai neseniai pademonstravo naująją „HarmonyOS 4“ operacinės sistemos versiją, kuri iš esmės pakeis vizualinį dizainą su naujomis išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų laikrodžių suasmeninimo galimybėmis.

„HarmonyOS“ ekosistema dabar palaiko daugiau nei 700 milijonų įrenginių visame pasaulyje įvairiuose sektoriuose – nuo išmaniųjų telefonų iki televizorių ir automobilių.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas