„Huawei“ telefonų savininkai gali lengviau atsikvėpti: bendrovės atstovai pateikė patikslinimą dėl „Android“ programėlių palaikymo

Kinijos technologijų milžinė „Huawei“ pastaruosius metus susiduria su įvairiausiais sunkumais. Bendrovė jau kuris laikas plėtoja savo kuriamą operacinę sistemą, o neseniai buvo surengtas ir naujos versijos pristatymas.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Huawei“ telefonų savininkai gali lengviau atsikvėpti: bendrovės atstovai pateikė patikslinimą dėl „Android“ programėlių palaikymo

„Huawei“ dar visai neseniai pristatė naująją „HarmonyOS 4“ operacinės sistemos versiją, kuri naudojama išmaniuose telefonuose, televizoriuose ar net automobiliuose. Taip pat buvo pristatyta ir „HarmonyOS Next“ versija, kuri skirta programėlių kūrėjams.

Kinijos bendrovės vadovas Richardas Yu, pristatymo metu atskleidė, jog „HarmonyOS Next“ netrukus bus paruošti naudojimui, o joje – vienas didelis pasikeitimas. Pranešama, jog ši operacinės sistemos versija nebeturės „Android“ programėlių palaikymo. Naudotojai negalės įdiegti ar perskaityti „Android“ platformai skirto kodo.

Praėjus kiek daugiau nei savaitei po pristatymo – „Huawei“ išplatino ir dar vieną pranešimą, kuriame patikslino naujosios operacinės sistemos versijos pokyčius. Skelbiama, jog „HarmonyOS Next“ bus prieinama tik Kinijos rinkoje, o tarptautinės rinkos šis naujinys nepasieks.

Kaip žinia, Europoje bei daugelyje kitų regionų „Huawei“ išmanieji telefonai ir planšetės parduodamos su EMUI vartotojo sąsaja, kuri sukurta pagal „Android“ operacinę sistemą. Kompanijos atstovų išplatintas pranešimas reiškia, jog tokia tvarka išliks ir toliau, o anksčiau paskelbti pokyčiai, iš esmės, bus taikomi tik Kinijos rinkoje.

Priminsime, jog praėjusią savaitę pademonstruota naujoji „HarmonyOS Next“, kuri vizualiai yra identiška įprastinei „HarmonyOS“ operacinės sistemos versijai, o vienintelis skirtumas – „Android“ programėlių palaikymas, kurio nebeliks. Akivaizdu, jog „Huawei“ rimtai žiūri į savo kuriamą platformą ir yra susitelkę į vidinius resursus, o ne siūlyti kitų sistemų palaikymą.

Remiantis „Zhilian Recruitment“ informacija, „Huawei“ šiuo metu ieško ir darbuotojų, kurie galėtų dirbti su bendrovės plėtojama operacine sistema. Pagrindinės pozicijos apima programinės įrangos, mobilių sprendimų kūrimą ir programinės įrangos testavimą, kompiuterių programinės įrangos ir telekomunikacijų paslaugų srityse.

Priminsime, jog „Huawei“ atstovai neseniai pademonstravo naująją „HarmonyOS 4“ operacinės sistemos versiją, kuri iš esmės pakeis vizualinį dizainą su naujomis išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų laikrodžių suasmeninimo galimybėmis.

„HarmonyOS“ ekosistema dabar palaiko daugiau nei 700 milijonų įrenginių visame pasaulyje įvairiuose sektoriuose – nuo išmaniųjų telefonų iki televizorių ir automobilių.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas