Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Huawei” vadovas drebina pasaulį: „iPhone 12” vadina geriausiu

„Huawei” vadovas drebina pasaulį: „iPhone 12” vadina geriausiu

Ignas Petrikonis

2021-02-17, 16:50

„Huawei” įkūrėjas ir dabartinis generalinis direktorius Ren Zhengfei jau spėjo pagarsėti neįtikėtinai palankia nuomone apie vienos didžiausių jos konkurenčių „Apple” produkciją. Kinijos milžinės vadovas ne kartą buvo pastebėtas ir nufotografuotas su „Apple” įrenginiais ir netgi žurnalistams neslėpė vertinantis šios bendrovės produktus bei perkantis juos savo šeimos nariams, kai keliauja. Visgi naujausias Ren Zhengfei pasisakymas už galvos verčia griebtis ne vieną „Huawei” faną.

Zhengfei atvirai pripažino, kad „iPhone 12” yra geriausias 5G telefonas pasaulyje ir su susižavėjimu pasakojo apie jame diegiamų technologijų kokybę. Tiesa, skandalą bandanti išpūsti pusė nepamini vieno svarbaus aspekto - „Huawei” vadovas galvoje tokiu pareiškimu konkrečiai kalbėjo tik apie telefone veikiantį 5G ryšį.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Ren-Zhengfei

Ren Zhengfei teigė palaikantis „iPhone 12” kartoje „Apple” padarytą progresą, atskleidęs, jog šis telefonas sugebėjo 5G tinkle pasiekti įspūdingą 1,8Gbps greitį, ko nepavyko pasiekti nė vienam kitam rinkoje esančiam įrenginiui. Dėl šios priežasties, Ren manymu, „iPhone 12” puikiai dera su „Huawei” 5G tinklo infrastruktūra, kuriai pažangumu taip pat neprilygsta jokie konkurentai:

„Mes padėjome įrengti geriausius 5G tinklus daugelyje miestų visame pasaulyje: Berlyne, Miunchene, Madride, Ciuriche, Ženevoje, Amsterdame, Vienoje, Barselonoje, Seule, Bankoke, Honkonge, Rijade <...> Mūsų tinklai Europoje pirmauja tarptautiniuose tinklo veikimo testuose.”

„Huawei” vadovas taip pat pagyrė „Apple” už dominavimą aukščiausios klasės išmaniųjų telefonų segmente ir netgi tame sugebėjo surasti teigiamų pusių. Jo manymu, tai, kaip puikiai šie įrenginiai veikia „Huawei” tinkle, rodo, kad šiai kinų kompanijai taip pat sekasi puikiai: „Faktas, kad pažengę vartotojai gali maksimaliai išnaudoti „iPhone 12” galimybes mūsų 5G tinkle byloja apie mūsų įrangos kokybę.” Bendrovės galva pateikė ir labai įdomią mintį, kuri galimai ir yra visos šios kontraversiškos žinutės esmė - puikiai tinkle veikiantys konkurentų išmanieji padeda subalansuoti nuomonę apie „Huawei” Europoje, kurioje vyrauja neigiamos nuomonės.

02c0b358cd4beed4eb9e841a29f24b97

Savo pasisakymą „Huawei” generalinis direktorius pabaigė atkreipęs dėmesį į tai, kad praėjusiais metais pasaulyje buvo tik dvi dominuojančios ekosistemos - „Apple” ir „Google” - kas reiškia, jog vietos yra ir trečiam žaidėjui. Kitaip tariant, optimistiškai tikimasi, kad „Huawei” pavyks pakovoti su šiais dviem milžinais. Pirmosios to užuomazgos turėtų būti stebimos jau po keleto savaičių, kai dienos šviesą išvys pirmieji „Huawei” išmanieji telefonai su nuosava „Harmony OS” operacine sistema - „Huawei P50” flagmanų serija.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas