Kainų skirtumas ir vėl privers išsižioti: aiškėja kiek Europoje kainuos lietuvių pamėgti pigūs „Xiaomi“ telefonai

Kainų skirtumas ir vėl privers išsižioti: aiškėja kiek Europoje kainuos lietuvių pamėgti pigūs „Xiaomi“ telefonai

Lukas Snarskis

Kinijos kompanijos „Xiaomi“ dukterinė įmonė „Redmi“ dar visai neseniai pademonstravo naujuosius „Note 11“ serijos išmaniuosius telefonus, kurie debiutavo vietinėje rinkoje. Ir nors kinai jau gali įsigyti šiuos produktus, tačiau tarptautinėje rinkoje jie dar nėra parduodami.

Internete jau kuris laikas kalbama ir apie europiečiams skirtą „Redmi Note 11“ išmaniojo telefono variantą, o dabar aiškėja, jog pastarasis įrenginys veiktų su „Qualcomm Snapdragon 680“ procesoriumi. Kinijoje analogiškas modelis aprūpintas „MediaTek Helio G88“ lustu, o tokie pakeitimai gali būti susiję su mikroschemų trūkumu su kuriuo susiduria ir „Xiaomi“.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128GB Grey (Pilkas)

Poco-x4-nfc-redmi-note-11-pro

Tačiau tai nėra vieninteliai pokyčiai, kurie susiję su šia išmaniųjų telefonų serija. Pranešama, kad pigiausias „Redmi Note 11“ serijos įrenginys Europoje kainuos nuo 250 eurų, o tai yra ganėtinai ženklus skirtumas, lyginant su kainomis Kinijoje. Šiame regione telefonai parduodami nuo maždaug 189 JAV dolerių, kas yra beveik 100 dolerių mažiau nei planuojama startinė kaina Europoje. Jeigu mūsų regionui skirtą kainą eurais konvertuosime į dolerius – tuomet gausime maždaug 285.

Verta pastebėti, kad tai gali būti ir daugiau pasikeitimų. Šaltiniai Kinijoje atskleidžia, jog „Redmi Note 11“ gali turėti ir lenktus ekrano kraštus, kuo nepasižymi Kinijoje pristatyti modeliai. Negana to, europiečiams skirtas modelis neturės 5G ryšio technologijos palaikymo.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Dual 128GB Grey (Pilkas)

redmi-note-11-pro-108mp-camera

Įdomu ir tai, jog anksčiau buvo pasirodę pranešimų apie galimus pavadinimus pasaulinėje rinkoje. Anot jų, „Redmi Note 11 Pro“ modelis būtų parduodamas kaip „Xiaomi 11i“, o „Note 11 Pro+“ modelis būtų žinomas kaip „Xiaomi 11i HyperCharge“. Verta pastebėti ir tai, jog bazinis „Redmi Note 11“ modelis jau buvo pristatytas ir kitu pavadinimu – „Poco M4 Pro 5G“. Apie tai plačiau skaityti galite paspaudę čia.

Priminsime, jog „Redmi Note 11“ serija sudaro trys išmanieji telefonai – tai bazinis „Note 11“ modelis, o taip pat ir „Redmi Note 11 Pro“ bei „Note 11 Pro+“, kuris yra aprūpintas 120W greitojo įkrovimo technologija. Visi trys modeliai Kinijoje parduodami su „MediaTek“ sukurtais procesoriais. Pigiausias modelis turi „Dimensity 810 5G“ kustą, o „Pro“ variantai aprūpinti „MediaTek Dimensity 920 5G“ lustais.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: XiaomiRedmi

Komentarai

Hh

Koks turi būti durnas ir naivus, jog tikėtumeisi tokios pat kainos? Logistika, muito mokesčiai, PVM, patalpų nuoma, komunaliniai, darbuotojų algos ir t.t. Europoje turėtų pardavinėti gamintojo kainomis gal?

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas