Keisčiausias metų telefonas susidomėjimo nesulaukė: parduotas juokingas kiekis

Eksperimentas yra turbūt pagrindinis mokslinio tyrimo metodas ir būtent jam galime būti dėkingi už didžiausius žmonijos išradimus. Visgi eksperimentavimas yra brangus malonumas, ypač kai kalbame apie tokius kasdienius dalykus, kaip išmanieji telefonai. Dėl šios priežasties dauguma naujausių skirtingų gamintojų modelių atrodo kone identiškai ir siūlo tas pačias funkcijas - rinkai pateikus originalesnį variantą būtų rizikuojama patirti nuostolius. Nors Pietų Korėjos elektronikos milžinė „LG” nusprendė rizikuoti ir pristatė keisčiausiu metų telefonu tituluojamą „LG Wing” su išsisukančiu ekranu, paneigti gniuždančių rinkos dėsnių jai nepavyko.

Išankstinių pristatymų laikotarpiu Pietų Korėjoje buvo parduoti tik 1275 „LG Wing” egzemplioriai. Palyginimui, taip pat netradicinį sulenkiamą ekraną turintis mūsų apžvelgtas „Samsung Galaxy Z Fold2” per tą patį laikotarpį Pietų Korėjoje galėjo pasigirti net 80 000 vienetų siekiančiais pardavimais. „LG Wing” negelbėjo net faktas, kad jo kaina šioje šalyje siekė maždaug 805 eurus, kas yra daugiau nei perpus mažiau nei prašoma už „Fold2”.

Akivaizdu, jog dėl visko kaltas ne kas kitas, o didžiausiu telefono privalumu įvardinamas neįprastas konstrukcijos dizainas, išgąsdinęs ar paprasčiausiai nesudominęs vartotojų. Tačiau stebina tai, jog gamintojas tokiuose mažuose skaičiuose jokios problemos nemato. „LG” teigia, turėjusi planą parduoti bent jau 3000 vienetų ir nors jis nėra įvykdytas net perpus, skaičiai daugiau mažiau yra planuotose ribose. Turbūt, kai mažai tikiesi, sunku nusivilti.

Primename, kad „LG Wing” turi du ekranus - 6,8 colio pagrindinį ir 3,9 colio įstrižainės antrąjį, besislepiantį po didžiuoju, iki tol, kol jis yra išsukamas. Sklandžiu veikimu rūpinasi vidutinės klasės „Snapdragon 765G” lustas, palaikantis 5G.

Daugiau apie šį pretendentą į keisčiausio metų telefono titulą galite paskaityti čia.


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas