Legendinė „Nokia“ fiksuoja gerėjančius rezultatus: telefonų pardavimai auga, o viename sektoriuje artėjama prie lyderių

Legendinė „Nokia“ fiksuoja gerėjančius rezultatus: telefonų pardavimai auga, o viename sektoriuje artėjama prie lyderių

Trečiasis šių metų ketvirtis buvo gerokai sėkmingesnis išmaniųjų telefonų gamintojams, rodo naujausia statistika. Pardavimai auga 6 proc., lyginant su ankstesniu ketvirčiu, tačiau rezultatai vis tiek neprilygsta tam, kas buvo pasiekta praėjusiais metais.

Populiariausiu išmaniųjų telefonų gamintoju ir toliau išlieka Pietų Korėjos milžinė „Samsung“, o už jos rikiuojasi „Apple“ ir „Xiaomi“. Gerais rezultatais gali džiaugtis ir „Nokia“ vadovai, nes šios bendrovės įrenginių pardavimai augo 12 proc., lyginant su ankstesniu ketvirčiu.

„HMD Global“ valdomas „Nokia“ išmaniųjų telefonų padalinys per trečiąjį metų ketvirtį pardavė 3 mln. įrenginių. Ir nors tai nėra įspūdingi skaičiai, tačiau šios bendrovės pardavimai, lyginant su analogišku periodu pernai, užfiksavo net 37 proc. augimą. 2020 metų trečiojo ketvirčio metu „Nokia“ užfiksavo 2,1 mln. parduotų telefonų rezultatą.

Pranešama, kad daugiausiai dėmesio „Nokia“ prekinis ženklas sulaukia Viduriniuose Rytuose, Afrikoje ir Šiaurės Amerikoje, o tam nemažai įtakos turėjo ir LG pasitraukimas iš telefonų rinkos. Nepaisant gerėjančių rodiklių, bendrame paveiksle „Nokia“ užima tik 14 vietą pagal parduodamus telefonus. Tačiau ši bendrovė gali pasidžiaugti ir dar geresnėmis naujienomis.

„Nokia“ prekinis ženklas išlieka itin populiarus, tarp tų, kurie vis dar renkasi mygtukinius telefonus, vietoj išmaniųjų. Pagal šiuos pardavimus, suomių kompanija yra antras didžiausias gamintojas pasaulyje ir per trečiąjį metų ketvirtį užfiksavo 10 mln. siekiančius pardavimus.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 11

Jonas

Nokia 9 puriew labai patenkintas. Pradėjau naudotis nuo nokios 5 . Ir taip likau ištikimas Nokia. Nuo 1998 metų. Kiek turėjau Nokia tiek patenkintas

Zz

7plius išsipute akumas. Gerai kad neužsidege kišenėje. Nokia6.2 nekrauna kol neperkrauni. Neišsaugoja vaizdo įrašų.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas