Legendinio telefonų gamintojo sugrįžimas truko vos 10 mėnesių: „Meizu“ paskelbė apie pasitraukimą iš telefonų rinkos, atskleidė, kas bus toliau

Arnas Balčiūnas

2024-02-19, 18:45

0 komentarų

Kinijos kompanija „Meizu“ į išmaniųjų telefonų rinką sugrįžo praėjusių metų pradžioje. Tuomet, kaip ir buvo tikėtasi, po to kai šią bendrovę perėmė Kinijos automobilių gamintojas „Geely“, buvo surengta spaudos konferencija, kurios metu pristatyti nauji išmanieji telefonai.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Legendinio telefonų gamintojo sugrįžimas truko vos 10 mėnesių: „Meizu“ paskelbė apie pasitraukimą iš telefonų rinkos, atskleidė, kas bus toliau

Prieš dešimt mėnesių įvykęs „Meizu“ sugrįžimas į išmaniųjų telefonų rinką ilgai netruko. „Meizu Technology“ vadovai paskelbė apie bendrovės pasitraukimą iš tokių įrenginių verslo. „Geely“ priklausanti kompanija nuo šiol daugiausiai dėmesio skirs dirbtiniu intelektu aprūpintiems sprendimams.

Kaip teigiama bendrovės pranešime „Weibo“ platformoje, prie „FlymeOS“ vartotojo sąsajos dirbusi komanda bus pertvarkyta į darbą su naujais AI įrenginiais, kuriuose bus naudojamas visame pasaulyje prieinamas didelės kalbos modulis.

Pasak „Xingji Meizu Group“ pirmininko ir generalinio direktoriaus Shen Ziyu, išmaniųjų telefonų naudotojai atnaujina išmaniuosius telefonus gerokai rečiau nei anksčiau, vidutiniškai kas 51 mėnesį, kas yra daugiau nei keturi metai. Jis patvirtino tai, jog kompanija neketina pristatyti nei „Meizu 21 Pro“, nei „Meizu 22“ ar dar naujesnių išmaniųjų.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas