„Motorola“ anonsuoja dar nepristatytą telefoną: turėtų pasipuošti „Formulės 1“ akcentais, tačiau pagrindinis jo privalumas bus visai ne tai

„Motorola“ praėjusiais metais pristatė ne vieną išmanųjį telefoną, o tarp jų išvydome ir dėmesio vertus sulenkiamus įrenginius. Sausio mėnesiui įpusėjus bendrovė pademonstravo ir pirmąjį šių metų modelį, o dabar anonsuojamas ir dar vienas naujas produktas.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Motorola“ anonsuoja dar nepristatytą telefoną: turėtų pasipuošti „Formulės 1“ akcentais, tačiau pagrindinis jo privalumas bus visai ne tai

Išmaniųjų telefonų gamintojai šiemet didžiulį dėmesį skirs dirbtinio intelekto sprendimams. Tuo galėjome įsitikinti ir išvydę naujausius „Samsung“ flagmanus, kurie debiutavo dar ne taip seniai.

Nuo šių dienų madų atsilikti neketina ir „Motorola“, kuri anonsuoja naująjį „Moto X50 Ultra“ modelį. Internete pasirodė pirmasis reklaminis klipas, kuriame vaizduojamas „Formulės 1“ bolidas, tačiau svarbiausias akcentas – dirbtinis intelektas.

Tikėtina, jog naujasis „Motorola“ išmanusis telefonas turėtų debiutuoti prieš Kinijos GP etapą, kuris įvyks balandžio 21 dieną. Kaip žinia, ši bendrovė priklauso „Lenovo“, kuri yra oficiali F1 rėmėja. Pačiame vaizdo įraše trumpai apžvelgiamas pats telefonas, matoma odinė nugarėlė ir viršutiniame kairiajame kampe esantis kamerų iškilimas.

Verta pastebėti ir tai, jog „Motorola“ anksčiau nėra pristačiusi jokio „X“ serijos modelio su „Ultra“ prierašu. Pernai debiutavo „Moto X40“, kiek anksčiau buvo pristatytas „Moto X30 Pro“, kuris vėliau buvo pervadintas į „Moto Edge 30 Ultra“. Taigi, „Moto X50 Ultra“ turėtų būti ganėtinai didelė naujiena.

Deja, tačiau kol kas nėra žinoma, kokiomis savybėmis galėtų pasižymėti naujasis „Motorola“ išmanusis telefonas.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas