Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Nauji tautos telefonai - jau pakeliui: „Redmi Note 10” pasiūlys ilgai lauktų naujovių

Nauji tautos telefonai - jau pakeliui: „Redmi Note 10” pasiūlys ilgai lauktų naujovių

Ignas Petrikonis

2021-02-10, 15:00

„Redmi Note 9” išmaniųjų telefonų serija, kartu su „Samsung Galaxy A51” ir „Galaxy A71”, būtų galima tituluoti populiariausiais lietuvių telefonais - juos gatvėje išvysti galima kasdien ir netgi ne po vieną kartą. Visgi laikas nestovi vietoje, įrenginiai sensta, o jiems jau ruošiama pamaina. „Redmi” Indijos padalinys netikėtai pasidalino informacija apie „Note 10” pasirodymą rinkoje ir pagrindines jo naujoves.

„Xiaomi India” generalinis direktorius Manu Kumar Jain „Twitter” socialiniame tinkle „Twitter” atskleidė, jog naujoji „Redmi Note 10” serija pasirodys kovo pradžioje ir bus tarsi skrydis į kitą orbitą. Matant, kaip akcentuojamas skaičius „10”, tikėtina, kad pristatymo data būtent ir bus kovo 10 d.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Pateiktame 10 sekundžių anonso vaizdo įraše matomas kameros simbolis, kuris leidžia spėti, kad šiemet itin daug dėmesio bus skiriama fotografijų kokybei. Labai tikėtina, kad gamintojas pagaliau ir į savo vidutinės klasės įrenginius įmontuos iki šiol tik aukštesnės kainų kategorijos modeliams skirtą 108MP pagrindinį kameros sensorių.

Kitas svarbus patobulinimas, apie kurį šiek tiek anksčiau užsiminė „Redmi” atstovai - didesnis ekrano atsinaujinimo dažnis. Tai neturėtų stebinti, nes dar pernai rinką pasiekė vos 200 eurų kainuojantis „Poco X3” su 120 kartų per sekundę atsinaujinti galinčia matrica, suteikiančia labai malonų vaizdo slinkimo pojūtį.

Redmi_Note_9_Pro_5G_1
„Redmi Note 9 5G”

Nors kol kas lieka paslaptimi, kokį procesorių pasirinks kompanija, tačiau spėjama, kad bus naudojami tiek „MediaTek”, tiek „Snapdragon” lustai. Remiantis gandais, bent jau pradžioje seriją sudarys 3 modeliai: „Redmi Note 10 4G”, „Redmi Note 10 Pro 4G” ir „Redmi Note 10 Pro 5G”. Tikėtina, kad brangiausias linijos įrenginys bus aprūpintas galingesniu „Snapdragon” procesoriumi, turinčiu 5G modemą, ir kainuos kiek daugiau nei 250 eurų.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas