Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Nejaugi tai įmanoma?„Huawei” kuriama „HarmonyOS“ suderinama su „Google“ paslaugomis

Nejaugi tai įmanoma?„Huawei” kuriama „HarmonyOS“ suderinama su „Google“ paslaugomis

Dainius Martinkus

2021-04-30, 16:45

Kinijos milžinė „Huawei“ dar 2019 metrais įvestų JAV sankcijų kontekste pristatė „Harmony OS“ operacinę sistemą, kuri ateityje turėtų pakeisti „Android“ praktiškai visoje gamintojo produkcijoje. Tai įvyks visai netrukus, bent jau Kinijos rinkai skirtuose įrenginiuose - atnaujinimas turėtų pasiekti „Huawei“ ir „Honor“ telefonus. Konferencijoje, skirtoje „Huawei Mate X2” anonsui, „Huawei” užsiminė, kad „Harmony OS“ diegimas turėtų prasidėti jau balandžio mėnesį.

Pirmieji naująją „HarmonyOS“ gali išbandyti „Mate X2“ ir „Mate40“ serijos telefonų savininkai. Jau vakar „HarmonyOS 2.0“ tapo viešai prieinama, tačiau reikia nepamiršti, kad tai dar tik Beta versija ir joje gali pasitaikyti klaidų ir veikimas gali būti ne toks sklandus kokio tikitės.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

HarmonyOS-1

„Mate X2“ ir „Mate40“ serijos telefonų savininkai telefonų savininkai, jau gauna pranešimus savo įrenginiuose, kad gali pereiti prie „HarmonyOS“. Tačiau prieš migruojant iš „Android“ į „HarmonyOS“ patariame pasidaryti atsargine duomenų kopijas arba svarbius dokumentus, nuotraukas bei kitą informaciją persikelti kur nors kitur. „Android“ ir „HarmonyOS“ yra skirtingos sistemos, tad migracijos atveju gali kilti nenumatytų problemų, pvz: nustoti veikti „Google“ paslaugos

medium_2021-04-30-9745bfd690

Nors „HarmonyOS“ prieinama nuo vakar, internete daugėja pranešimų iš vartotojų kurie sėkmingai migravo į naująją sistemą ir yra patenkinti sparčiu veikimu. Kai kurie vartotojai teigia, kad po migracijos veikia net visos „Google“ paslaugos, kas rodo, jog iš esmės „HarmonyOS” yra tik modifikuotas „Android”. Tiesa, tai kol kas tik vieno vartotojo patirtis, kuris naudoja „Mate 40+“ išmanųjį telefoną. „Huawei“ kol kas nėra pateikusi jokios informacijos apie „HarmonyOS“ ir „Google“ paslaugų suderinamumą.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas