Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Prasideda prekyba „OnePlus 9” ir „OnePlus Watch”: žinomos kainos

Prasideda prekyba „OnePlus 9” ir „OnePlus Watch”: žinomos kainos

Ignas Petrikonis

2021-03-24, 17:59

Pasaulinė technologijų bendrovė „OnePlus“ vakar pristatė pažangiausius išmaniuosius telefonus „OnePlus 9“, į kuriuos įdiegta aukščiausio lygio fotoaparatų sistema „Hasselblad Camera for Mobile“. Šios serijos įrenginiai pristato naujos kartos ekrano rezoliucines galimybes ir žavi belaidžio įkrovimo technologija, kuri savo įkrovimo greičiu pranoksta konkurentų siūlomus laidinio įkrovimo sprendimus. Be to, „OnePlus“ pasaulinėms rinkoms pristatė ir savo pirmąjį išmanųjį laikrodį „OnePlus Watch“, kuris veikia net iki dviejų savaičių neįkrovus akumuliatoriaus, turi daugybę sveikatos ir kitos veiklos stebėjimo funkcijų bei žavi aptakiu, stilingu dizainu.

„OnePlus 9“ serija – tai didžiausias „OnePlus“ šuolis vertinant pagal fotoaparato kokybę. Jis buvo pasiektas bendradarbiaujant su legendiniu profesionalių fotoaparatų gamintoju „Hasselblad“, kurio kameros įamžino žymiausius žmones ir įvykius šiuolaikinėje istorijoje, įskaitant pirmuosius žmogaus žingsnius mėnulyje. Nauja „OnePlus“ fotoaparatų sistema „Hasselblad Camera for Mobile“ atnešė kelis proveržius sutelkiant dėmesį į naują bendrovės išmaniojo telefono spalvų veikimo standartą – natūralių spalvų kalibravimą su „Hasselblad“ – ir aukščiausios kokybės įrangą geresniam vaizdui fiksuoti. „OnePlus 9“ serija taip pat siūlo galingą našumą su naujausia „Qualcomm® SnapdragonTM 888“ mobiliąja platforma, aukščiausios klasės „Fluid Display 2.0“ su „DisplayMate A+“ reitingu. Iššūkių pareikalavo, tačiau neliko neįgyvendintos ir greito įkrovimo sprendimo paieškos – „OnePlus 9“ serija įkraunama „Warp Charge 65T“ ir „Warp Charge 50 Wireless“ technologijomis.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

OnePlus_9%20PRO%20FAMILY

„OnePlus 9“ serija reprezentuoja kertinį „OnePlus“ išmaniųjų telefonų etapą. Kartu su „Hasselblad“ sukurta naujoji „Hasselblad Camera for Mobile“ sistema suteikia vartotojams galimybę užfiksuoti savo svarbiausias akimirkas aiškesnėmis spalvomis ir kokybiškiausiu vaizdu – teigia Pete Lau, „OnePlus“ įkūrėjas, generalinis direktorius ir produktų vadovas. – Naujoji „OnePlus Watch“ išmaniųjų telefonų serija siūlo neribotą vartotojo patirtį. Atsižvelgdami į menkiausias detales, sugebėjome mesti iššūkį išmaniųjų telefonų industrijai. Todėl galime pasiūlyti bendruomenei aukščiausios kokybės technologijas.“

OnePlus 9 Pro

oneplus-9-pro-pine-green-color-closeup

„Hasselblad Camera for Mobile“, esanti „OnePlus 9 Pro“ telefone, pažangiausią techninę įrangą apjungia su kruopščiu programinės įrangos kalibravimu, kad vartotojo patirtis būtų dar geresnė. Nuostabiame 120 Hz QHD+ ekrane įdiegta naujos kartos ekrano technologija, kuri pagerina baterijos veikimo laiką ir žaidimų efektyvumą. „Warp Charge 65T“ ir „Warp Charge 50 Wireless“ lenkia visas akumuliatoriaus galimybes, nes ženkliai sutrumpina įrenginio įkrovimo laiką. Patobulintas našumas, kurį palaiko naujausia „Qualcomm® Snapdragon 888“ mobilioji platforma, užtikrina, kad telefonų serija „OnePlus 9“ atliktų pačias sudėtingiausias užduotis.

„Hasselblad“ kamera mobiliesiems

Spalva yra bene svarbiausias veiksnys, kuris lemia mobiliosios fotografijos kokybę. Naudodama „Hasselblad Camera for Mobile“, kompanija „OnePlus“ siekė suteikti išmaniajam telefonui puikų spalvinį vaizdą. Tai buvo nemenkas iššūkis ir „OnePlus“, ir „Hasselblad“, nes išmaniųjų telefonų kamerų sistemos veikia skirtingai nei tradicinės kameros, o „Hasselblad“ keliami griežti spalvų veikimo ir vaizdo apdorojimo reikalavimai. Norėdami pasiekti šį tikslą, „OnePlus“ ir „Hasselblad“ kartu sukalibravo „OnePlus 9“ ir „9 Pro“ jutiklius. Tam buvo atlikta daugybė laboratorinių tyrimų naudojant aukštus „Hasselblad“ spalvų standartus. Kartu naudojantis kompiuterine fotografija, buvo optimizuotos šimtai realaus gyvenimo scenų, kad tiksliai susireguliuotų spalvos ir būtų atsižvelgta į abipusį spalvų veikimo principą bei išmaniųjų telefonų vartotojų poreikius ir įpročius.

OnePlus-9-Pro-Official

Dabar „OnePlus 9“ serijoje naudojamas naujas „OnePlus“ spalvų kalibravimo standartas – natūralių spalvų kalibravimas su „Hasselblad“. Nuotraukose, darytose naudojant „OnePlus 9“ ir „9 Pro“, yra daugiau jutiminio tikslumo ir natūralios išvaizdos spalvų. Tai pirmasis ir reikšmingiausias ilgalaikės „OnePlus“ ir „Hasselblad“ partnerystės rezultatas. Šis naujas technologijos sprendimas reikalavo kelių mėnesių kruopštaus „Hasselblad“ ir „OnePlus“ darbo tiriant ir plėtojant veikimo principus. Be to, buvo bendradarbiaujama su „Hasselblad“ ambasadorių grupe ir patyrusiais fotografais, kurie pasidalino savo neįkainojama patirtimi ir asmeniniais atsiliepimais bei perkėlė išmaniųjų telefonų fotoaparatus į kitą estetikos lygmenį.

Išmaniojo telefono „OnePlus 9 Pro“ pagrindinėje 48 megapikselių kameroje yra specialiai įrengtas „IMX789“ jutiklis, sukurtas kartu su įspūdingai dideliu 1/1,4“ „Sony“ jutikliu. Rezultatas – išskirtinė kadrų galimybė, pasižyminti pirmaujančiomis technologijomis, įskaitant 2x2 mikroschemų lęšius (OCL), 12 bitų RAW, dvigubą standartinį ISO ir DOL-HDR. Išmanusis telefonas siūlo dar didesnį fokusavimo greitį, keturis kartus didesnes spalvines galimybes, kad būtų užtikrintas įvairesnis spalvų tikslumas, švaresni dienos ir nakties kadrai bei sumažintas judesio išsiliejimas vaizdo įrašuose.

Neprilygstama ir ypač plati „OnePlus 9 Pro“ 50 megapikselių kamera naudoja 1/1,56“ ir „Sony IMX766“ jutiklį, kuris užtikrina geresnę vaizdo kokybę ir mažesnį triukšmą. Jo naujos kartos „Freeform“ objektyvas naudoja unikalių kreivių seriją, kad pakoreguotų įeinančią šviesą, todėl nuotraukos pakraštyje iškraipymai sumažėja iki maždaug 1 %. Itin plati kamera taip pat leidžia fiksuoti aukštos kokybės makrokomandas ir fokusuoti net 4 cm atstumu nuo objekto.

8 megapikselių telefono „OnePlus 9 Pro“ kamera siūlo 3,3 karto (77 mm) priartinimą su OIS, kad sumažintų nuotraukų išsiliejimą ir būtų maksimaliai (30 kartų) padidinamas skaitmeninis priartinimas. Speciali nespalvota kamera veikia kartu su pagrindiniu „OnePlus 9 Pro“ objektyvu. Ši technologija padeda pridėti detalių ir sluoksnių prie juodų bei baltų nuotraukų, o naujas pasvirimo poslinkis imituoja specialų miniatiūrinį pasvirimo poslinkio objektyvo efektą. Tai leidžia fiksuoti kūrybiškesnes nuotraukas.

2fce4ff0-8bdf-11eb-9e9e-f96083bb0ff9

Pagrindinėje „OnePlus 9 Pro“ kameroje yra 16 kartų didesnis nei standartinių 1080p taškų skaičius aukštos kokybės vaizdo įrašams. Jis gali filmuoti 4K 120 kadrų per sekundę greičiu, suteikdamas daugiau kūrybinių galimybių vaizdo įrašų kūrimui ir redagavimui. DOL-HDR užtikrina, kad objektas visada aiškiai apšviestų aplinką. Itin plati „OnePlus 9 Pro“ kamera taip pat gali sukurti laiko intervalų vaizdo įrašą judėjimo metu.

Naujoji „Hasselblad Pro Mode“ programa siūlo nepaprastai tikslų ir natūralų spalvų perteikimą, kad redagavimas būtų kuo lengvesnis. Vartotojo sąsaja buvo atnaujinta, o programa pagrįsta „Hasselblad“ vaizdo apdorojimo programine įranga, kad profesionalaus lygio vartotojams būtų suteikiama geriausia „Hasselblad“ patirtis. Tai taip pat prisideda prie tikslaus valdymo: fotografijos ekspertai gali koreguoti ISO, fokusavimą, ekspozicijos laiką, baltos spalvos balansą ir dar daugiau. Vartotojai taip pat gali fotografuoti 12 bitų RAW formatu (dauguma telefonų siūlo tik 10 bitų RAW).

„Fluid Display 2.0“ ekranas

OnePlus-9-Pro-Fluid-Display-2-1024x640

Išmaniojo telefono „OnePlus 9 Pro“ ekranas „Fluid Display 2.0“ gali pasigirti naujos kartos pažangia mobiliojo ekrano technologija, kuri integruoja žemos temperatūros polikristalinio oksido (LTPO) technologiją, pažangiausią sisteminių plokščių technologiją, naudojamą aukščiausios klasės OLED ekranuose, ir žaibišką pirštų prisilietimo atsaką žaidimams. LTPO technologija įgalina „OnePlus 9 Pro“ ekraną automatiškai koreguoti atnaujinimo dažnį nuo 120 Hz iki 1 Hz, kad atitiktų dabartinę vartotojo sąsają, todėl energijos suvartojama ženkliai mažiau. „Hyper Touch“ technologija taip pat pagreitina laiko atsaką žaidžiant tam tikrus žaidimus ir procesoriaus bei ekrano sinchronizavimo greitį padidina iki 360 Hz – iki 6 kartų greičiau nei anksčiau.

„OnePlus 9 Pro“ ekranas pelnė A+ įvertinimą iš „DisplayMate“. Ekranas siūlo QHD+, iki 1300 nitų maksimalų ryškumą, 10-bitų spalvų gylį, E4 spinduliuojančią medžiagą, HDR10+, MEMC, automatinį spalvų temperatūros reguliavimą, priekinės ir galinės aplinkos šviesos jutimą ir daugiau. Ekrane pateikiama tiksliausia ir natūraliausia spalvų atkūrimo funkcija, nes išskirtinis JNCD (liet. greitai pastebimas spalvų skirtumas) yra mažesnis nei 1,0, o spalva vertinama kaip „vizualiai nesiskirianti nuo tobulos“, netgi viršijanti profesionalių monitorių našumą.

Našumas

OnePlus-9-Pro-

Pažangiausia 5G ryšio „Qualcomm® Snapdragon™ 888“ mobili platforma suteikia žaibišką greitį ir neregėtą galią. Sisteminė įranga „Qualcomm® Snapdragon™ 888“ su 25 % greitesniu procesoriaus našumu ir 35 % greitesniu grafikos atvaizdavimu bei nauju 5 nm proceso mazgu ženkliai taupo energiją.

5G ryšį maitina visiškai integruota „X60“ 5G modemo-RF sistema. Pasaulinis trečiosios kartos 5G sprendimas – „X60“ – yra pirmoji pasaulyje 5 nm pagrindinio dažnių juostos struktūra, teikianti 5G mobilųjį greitį pasitelkiant 5G ryšio tinklus per FDD ir TDD. Be to, „X60“ sumažina energijos sąnaudas ir šilumą, pagerina „OnePlus 9 Pro“ našumą ir baterijos veikimo laiką.

„OnePlus 9 Pro“ veikia ir su LPDDR5 RAM, ir su UFS 3.1 atmintimi, kad būtų užtikrinta greičiausia ir sklandžiausia „OnePlus“ naudojimo patirtis įrenginyje. Telefono atminties LPDDR5 RAM yra 1,5 karto greitesnis nei LPDDR4X ir siūlo iki 6400 Mbps spartą. Šios technologijos kartu su patobulintomis energijos taupymo galimybėmis papildo greitą gyvenimo būdą visapusiškai išnaudojant 5G greitį ir užtikrinant sklandų daugiafunkcinį darbą.

Baterija ir spartus „Warp Charge“ įkrovimas

OP_charge_white.0

„Warp Charge 65T“ dienos energiją tiekia vos per 15 min. ir bateriją nuo 1 iki 100 % gali įkrauti net per 29 min. „OnePlus 9 Pro“ šiuos greičius pasiekia su 4500 mAh talpos baterija, kurioje yra patobulinta dviejų elementų konstrukcija. Taip sumažinamas vidinis pasipriešinimas ir šildymas įkrovimo metu. Rezultatas – „OnePlus 9 Pro“ ilgesnį laiką kraunamas didesne galia.

„Warp Charge 50 Wireless“ yra greičiausia „OnePlus“ belaidžio įkrovimo technologija ir vienas greičiausių sprendimų išmaniųjų pasaulyje. Du akumuliatoriai kraunasi 25 W, tad „Warp Charge 50 Wireless“ pralenkia daugumą laidinių greitojo įkrovimo sprendimų – „OnePlus“ įrenginiai įkraunami 1–100 % per 43 minutes. Naujai sukurtas belaidis įkroviklis turi dvi įkrovimo rites, todėl „OnePlus 9 Pro“ greitai įkrauna ir horizontalioje, ir vertikalioje pozicijoje.

Dėžutėje esantis maitinimo adapteris taip pat gali būti naudojamas itin sparčiam įkrovimui ne „OnePlus“ įrenginiams, įskaitant nešiojamuosius kompiuterius, planšetinius kompiuterius ir kitus prietaisus, naudojančius iki 45 W per USB PD arba PPS.

Dizainas

OnePlus_9

„OnePlus 9 Pro“ tęsia lengvo prekės ženklo dizaino viziją, siūlydamas integruotą, vieningą ir stilingą įvaizdį. Įrenginys turi 2,2 mm ploną aliuminį rėmą, tad yra labai gerai subalansuotas bei patogus laikyti net ir ilgą laiką. Palyginus su ankstesnėmis versijomis, lenktas „OnePlus 9 Pro“ ekranas buvo kruopščiai optimizuotas, kad būtų sumažinti spalvos pakitimai ir klaidos.

„OnePlus 9 Pro“ yra trijų gamtos įkvėptų spalvų – „Ryto rūko“, „Žalios pušies“ ir „Žvaigždyno juodumos“. Be to, siūlo IP68 reitingą, atsparų vandeniui ir dulkėms.

„OnePlus 9“

OnePlus-9-colorways-230495734

Išmanusis telefonas „OnePlus 9“ siūlo panašų galingumą kaip „OnePlus 9 Pro“ su visu 120 Hz ekranu, „Qualcomm® SnapdragonTM 888“ mobiliąja platforma, naujos kartos 5G ryšiu, „Warp Charge 65T“ baterija, taip pat galinga „Hasselblad“ kamera mobiliesiems telefonams. Visos šios funkcijos užtikrina greitą ir sklandų naršymą.

Kamera

OnePlus-9-series-launch-featured-12305419746

„Hasselblad“ fotoaparatas mobiliesiems „OnePlus 9“ naudoja tuos pačius pažangius spalvų standartus kaip „OnePlus 9 Pro“, t. y., natūralių spalvų kalibravimą naudojant „Hasselblad“. Trigubo fotoaparato sistema leidžia vartotojams fiksuoti stulbinančius vaizdus su pačiomis natūraliausiomis spalvomis bet kuriame mobiliajame įrenginyje.

„OnePlus 9“ naudoja tos pačios sėkmingos iniciatyvos 50 MP (ypač plačią) kamerą. Taip pat „OnePlus 9 Pro“ su 1/1,56 ” bei „Sony IMX766“ jutiklį ir unikaliai išlenktą „Freeform“ objektyvą, kad sumažintų kraštų iškraipymus. 48 megapikselių pagrindinė kamera pasižymi išskirtinėmis vaizdų teikimo galimybėmis, nes specialiai sukurtas 1/1.43” ir „Sony IMX689“ jutiklis, 2x2 OCL, 12 bitų RAW, dvigubas vietinis ISO ir 3-HDR „OnePlus 9“ fotoaparato sistema suteikia didesnį fokusavimo greitį bei 64 kartus daugiau spalvų informacijos palyginus su tradiciniais 10 bitų jutikliais. Dienos ir nakties kadrai tampa švaresni, o vaizdo įrašų dinaminis diapazonas – didesnis. Speciali nespalvota kamera veikia su pagrindine kamera, kad būtų užfiksuojamos išsamios ir daugiasluoksnės nespalvotos nuotraukos.

120 Hz „Fluid Display“ ekranas

„OnePlus 9“ 120 Hz „Fluid Display“ ekranas suteikia visapusišką žiūrėjimo patirtį nesvarbu, ką bežiūrėtumėte. Naudojant tą patį aukščiausio lygio plokščią ekraną kaip ir „OnePlus 8T“, gavusį „DisplayMate A+“ įvertinimą, „OnePlus 9“ 6,55 colių ekrane yra 120 Hz dažnio AMOLED skydelis su geriausiu rinkoje spalvų tikslumu ir patobulintu automatiniu ryškumo valdymu.

Išmaniojo telefono „OnePlus 9“ ekrano ryškumas gali padidėti iki 1100 nitų su „HDR10+“ sertifikatu, kad jūsų patirtis žiūrint HDR vaizdo įrašus būtų geresnė. Jame taip pat yra du aplinkos šviesos jutikliai su 8 192 ryškumo lygiais, kad būtų užtikrinamas sklandesnis automatinis ryškumo valdymas. „Comfort Tone“ sureguliuoja ekrano spalvų temperatūrą, kad ši atitiktų aplinką ir suteiktų daugiau patogumo skaitant.

Baterija „Warp Charge“

„OnePlus 9“ 4500 mAh talpos baterija naudoja patobulintą dviejų elementų konstrukciją, kuri gali įkrauti bateriją nuo 1 iki 100 % vos per 29 minutes. Šiaurės Amerikos ir Europos „OnePlus 9“ versijos taip pat palaiko iki 15 W Qi belaidį įkrovimą patogesniam naudojimui.

Dizainas

„OnePlus 9“ pasižymi aptakia išvaizda, atitinkančia „OnePlus“ lengvo dizaino tradiciją. Išlenktas nugarėlės dizainas ir lengvas svoris leidžia telefoną patogiai laikyti. Išmanusis telefonas siūlomas trijų gamtos įkvėptų spalvų. Atraskite „Žiemos rūko“, „Arktinio dangaus“ ir „Astralinės juodumos“ atspalvius.

Programinė įranga „OxygenOS 11“

Kartu su „OnePlus“ bendruomene sukurta programinė įranga „OxygenOS 11“ suteikia „OnePlus 9“ serijai greitį, sklandumą ir yra pritaikyta intuityviam ir efektyviam „Android“ programos naudojimui. Paprastas, tačiau drąsus dizainas palengvina valdymą net viena ranka.

Naujasis „Turbo Boost 3.0“ atminties optimizavimas leidžia išlaikyti fone daugiau nei 25 % atvertų programėlių nei anksčiau. Kompanija „OnePlus“ tai pasiekė naudodamasi RAM suspaudimu, dėl kurio RAM duomenys tapo mažesni, ir virtualiąja RAM, kuri telefono atmintį paverčia papildoma RAM.

„OnePlus“ įrenginiai sukurti taip, kad palaikytų didelę kadrų spartą ir pasiektų aukščiausią našumą žaidžiant net reikliausius žaidimus. „Pro Gaming Mode“ išlaisvina „OnePlus 9“ serijos procesoriaus CPU bei GPU galią ir blokuoja pranešimus iš programų, skambučių bei šalina kitus trukdžius, kad vartotojai galėtų visiškai pasinerti į savo mėgstamus mobiliuosius žaidimus. Patobulinta penkių sluoksnių žaidimų lygio aušinimo sistema „OnePlus Cool Play“ taip pat padeda išsklaidyti šilumą intensyvių žaidimų metu.

Laikrodis „OnePlus Watch“

oneplus-watch

„OnePlus Watch“ yra naujausias įmonės strateginio plano tęsinys, siūlantis „OnePlus“ patirtį vartotojams visame pasaulyje. Kaip pirmasis bendrovės sukurtas dėvimas prietaisas, nešiojamasis laikrodis „OnePlus Watch“ siekia integruotis į kasdienį „OnePlus“ vartotojų skaitmeninį gyvenimą, siūlydamas stilingą dizainą, visokeriopą ryšį, išmanų sportinio aktyvumo stebėjimą ir neįtikėtinai ilgą baterijos veikimo laiką.

Dizainas

„OnePlus Watch“ demonstruoja tą patį meistriškumo ir kokybės jausmą, kaip ir „OnePlus“ išmanieji telefonai, todėl gaminys yra galingas bei dailus. Apvalus dizainas imituoja tradicinio laikrodžio išvaizdą, o korpuso šone yra lygus lankas, kuris buvo šlifuotas rankomis 20-ia įvairių būdų tam, kad būtų patobulinta jo apdaila. 46 mm dėklas pagamintas iš kokybiško nerūdijančio plieno, o 2,5D lenktas stiklas atrodo subtiliai. Spindintis, blizgus, kompaktinio disko piešinį primenantis ekrano rėmelis suteikia dar daugiau rafinuotumo.

Laikrodis „OnePlus Watch Cobalt Limited Edition“

Papildant minimalistinę „Classic Edition“ estetiką, „OnePlus Watch Cobalt Limited Edition“ aukščiausios kokybės dizainą lemia tos medžiagos, kurios įprastai naudojamos tik prabangiems laikrodžiams gaminti. „Limited Edition“ laikrodžio korpusas yra pagamintas iš kobalto lydinio – unikalios hipoalerginės medžiagos, kuri yra dvigubai kietesnė ir atsparesnė korozijai už tradicinį nerūdijantį plieną. Laikrodžio ekranas pagamintas iš specialiai apdoroto safyro stiklo, kurio reitingas pagal Moso skalę yra 9. Tai reiškia didesnį ryškumą ir išskirtinį atsparumą įbrėžimams.

Visokeriopas ryšys

oneplis-watc-spec

„OnePlus Watch“ sklandžiai prisijungia prie skaitmeninio gyvenimo padėdamas pasinerti į kiekvieną kasdienybės akimirką. Išmanusis laikrodis patogiai leidžia peržiūrėti pranešimus ir į juos atsakyti, skambinti ir atsiliepti į telefono skambučius, klausytis muzikos bei fotografuoti. „OnePlus Watch“ komplekte yra 4 GB atskiros atminties (2 GB realiam naudojimui), kurios pakanka daugiau nei 500 dainų įsirašyti. Be to, prietaisas suderinamas su daugeliu „Bluetooth“ ausinių, kad būtų galima klausytis muzikos bevieliu ryšiu. Šis laikrodis taip pat jungiasi su „OnePlus“ televizoriumi veikdamas kaip išmanusis nuotolinio valdymo pultas, kuris gali sumažinti garsą arba išjungti televizorių pastebėjus, kad jūs užmigote.

Galingas akumuliatorius ir aktyvi kūno rengyba

„OnePlus Watch“ suteikia vartotojams išskirtinį baterijos tarnavimo laiką itin greitai – visos dienos energijai užtenka bateriją krauti 5 min., savaitės – 20 minučių. 402 mAh baterijos energijos tvariam naudojimui užtenka iki dviejų savaičių, o patiems aktyviausiems vartotojams – savaitei.

„OnePlus Watch“ turi 5ATM + IP68 atsparumą vandeniui ir dulkėms bei daugiau nei 110 įdiegtų treniruočių tipų, įskaitant automatinį bėgimo treniruočių aptikimą. „OnePlus Watch“ suspėja su jumis net pačių intensyviausių treniruočių metu. Gerinkite savo asmeninius sporto pasiekimus naudodamiesi tokiomis metrikomis kaip pulsas, atstumas, kalorijos, greičio stebėjimas ir SWOLF efektyvumas plaukikams. Turėdamas įmontuotą GPS, laikrodis „OnePlus Watch“ tiksliai stebi visą jūsų veiklą, net kai šalia nėra telefono. Išmaniajame laikrodyje taip pat rasite kraujo deguonies prisotinimo stebėjimą, streso nustatymą, kvėpavimo treniruotes, įspėjimus dėl greito širdies ritmo ir priminimus, kad per ilgai sėdite. Visa tai lengva valdyti „OnePlus Health“ programoje.

Kaina ir prieinamumas

Modelis

Spalva

Kaina

OnePlus 9 8/128GB

Arktinis dangus

719,00 EUR

OnePlus 9 12/256GB

Žiemos rūkas

819,00 EUR

OnePlus 9 Pro 8/128GB

Žvaigždžių juoda

919,00 EUR

OnePlus 9 Pro 12/256GB

Miško žalia,

Žvaigždžių juoda

999,00 EUR

Jau nuo kovo 31 d. „OnePlus 9 Pro“ bus galima įsigyti visose autorizuotose prekybos vietose, o „OnePlus 9“ – nuo balandžio 26 d.

„OnePlus Watch“ kaina prasideda nuo 159 Eur, greitu metu laikrodį bus galima įsigyti visoje Europoje.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

OnePlus 9

OnePlus 9

6,55 colio
4500 mAh

Išleista: 2021 kovas

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas