„Samsung“ į telefonus gali grąžinti vieną visų pamėgtą savybę, sužinokite kokią

Ar dar pamenate laikus, kuomet išmanieji telefonai turėjo lengvai pakeičiamas baterijas? Kadaise tai buvo visiems suprantamas dalykas, tačiau tokį sprendimą pakeitė po telefono dangteliu integruota baterija, kurios taip lengvai, kaip kadaise, pasikeisti jau nebepavyks. Kaip bebūtų, internete jau kuris laikas plinta kalbos apie galimus pasikeitimus, o naujausia informacija rodo, kad tai gali paliesti „Samsung“ telefonus.

Pranešama, kad didžiausias išmaniųjų telefonų gamintojas svarsto galimybę sugrąžinti keičiamas baterijas į savo pigesnius įrenginius. Kaip galite matyti iš žemiau esančios nuotraukos, vienas tokių žymimas „SM-A013F“ modelio numeriu. Nors kol kas nėra žinoma koks tiksliai tai telefonas bus, tačiau tikėtina, jog „Samsung“ ruošia pigų „Galaxy A01e“ modelį.

Verta paminėti ir tai, jog kintant technologijoms, o tuo pačiu ir keičiantis išmaniesiems telefonams, „Samsung“ buvo vienas iš tų gamintojų, kuris keičiamas baterijas siūlo ganėtinai ilgą laiko tarpą. Pietų Korėjos milžinė pigių telefonų su keičiamomis baterijomis turėjo net tuomet, kai visi kiti gamintojai atsisakė tokio sprendimo. Ir nors šiuo metu nėra daugiau informacijos apie gamintojo planus, tačiau abejonių, kad bent vienas toks telefonas bus pristatytas – nėra.

Modelio numeriu „SM-A013F“ žymimas išmanusis telefonas galimai turės 3000 mAh talpos bateriją su 16 GB arba 32 GB vidine talpykla. Deja, tačiau daugiau informacijos kol kas nėra, bet bene įdomiausias klausimas šia tema – ar tai tikrai reikalinga? Pasidalinkite savo mintimis komentaruose apie tai.


Adomas

Mano manymu sprendimas geras gražinti keičiamas baterijas nes integruojamos baterijos turi keleta PROBLEMU !!!!
1 PROBLEMA Išmanieji telefonai labai pradeda kaisti
2PROBLEMA Telefono baterijos pradeda isikraudineti
3 PROBLEMA Kuo dažniau krauni tuo grečiau nusėda
4PROBLEMA Telefonai kartais su integruotom baterijom neišlaiko nei 14 -15 valandu kartais ir dar mažiau

Arunas

Butu saunu.nusilpi baterija.galetu paciam lengvai pasikeeisti.o ne kaskam pinigus dar moketi.

Mantas Giedraitis

Geras telefonas pasikrauna su greitu krovimu per 80-90 min. Laiko 6-7 sot. Batareja po metu naudojimosi nesijaucia kad silptu labai.. Taigi, pajabat man ar integruota ar ne

Amd

Samsung galaxy xcover serijos telefonai visi turi keičiamą bateriją netgi 2020 versija.

Gajus

Nėra būtina, vis tiek tel kas du metai keist reikia. Sensta paprasčiausiai...

Gala

Samsung šiaip niekada nenustojo gaminti telefonų su keičiamomis baterijomis, juk jau daug metų leidžiami XCOVER modeliai su išimamomis baterijos, o šios matomai bus skirtos tik outsoorintiems pigiems telefonams....

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas