Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Samsung“ nesivaikys kinų įvestų tendencijų: kitų metų flagmanai nepasiūlys to, ką siūlo daugelis

„Samsung“ nesivaikys kinų įvestų tendencijų: kitų metų flagmanai nepasiūlys to, ką siūlo daugelis

Lukas Snarskis

2021-10-12, 15:10

Pietų Korėjos technologijų lyderė „Samsung“ ruošiasi „Galaxy S22“ serijos debiutui - išmaniųjų telefonų linija pasirodys kitų metų pradžioje ir į rinką įves tris naujus modelius. Remiantis naujausia informacija, kompanija žada pagaminti apie 20 mln. vienetų šios flagmanų serijos įrenginių.

Pasak Korėjoje įsikūrusio tinklaraščio „The Elec“, Pietų Korėjos milžinė žada parduoti apie 20 mln. „S22“ serijos prietaisų, o mažiausiai pusę šio skaičiaus sudarys bazinis „Galaxy S22“ modelis. Kol kas manoma, jog šis įrenginys pasižymės 6,1 colių įstrižainės pilno ekrano dizainu - kitaip tariant, jis bus šiek tiek mažesnis už savo 6,2 colių įstrižainę turintį pirmtaką. Dabar pradeda aiškėti ir dar viena svarbi naujųjų flagmanų detalė.

Samsung Galaxy S21 Dual G991B 128GB 5G Phantom Grey (Pilkas)

samsung-galaxy-s22-ultra-5g

Neseniai pasirodė pranešimai, jog „Samsung Galaxy S22“ serijos išmanieji telefonai turės tik 25W greitąjį įkrovimą. Negana to, net ir galingiausias šios linijos modelis turės tik tokią įkrovimo galimybę, nors anksčiau buvo skelbiama, jog „Galaxy S22 Ultra“ gali turėti ir 45W greitąjį įkrovimą. Panašu, kad Kinijos kompanijų tendencija pasiūlyti kuo greitesnį įkrovimą, visiškai neturi jokios įtakos „Samsung“ sprendimams.

Žinoma, kol kas tokia informacija nėra patvirtinta oficialiai, nes „Galaxy S22“ serijos įrenginiai debiutuos tik kitais metais. Nepaisant to, jau yra žinoma, kad „Samsung“ nemažai dėmesio skiria kamerų problemų sprendimams. Remiantis „GalaxyClub.nl“, bendrovė planuoja taikyti visiškai kitokį požiūrį į kitų metų pradžioje pasirodysiančius „Galaxy S22 / S22+“ modelius. Teigiama, kad kitąmet pasirodantys išmanieji telefonai talpins 10 MP teleobjektyvą, palaikantį 3x optinį priartinimą, o ne hibridinį, kaip kad „Galaxy S20 / S21“ įrenginiuose.

Samsung Galaxy S21 Plus Dual G996B 128GB 5G Phantom Black (Juodas)

Galaxy-S22-render

Dar rugsėjo pradžioje buvo pasirodę pranešimų, kad „Galaxy S22 Ultra“ vis tiek bus su dviguba 10 MP teleobjektyvo sąranka. Vienas iš objektyvų bus periskopinis, siūlantis 10 kartų optinį priartinimą. Tačiau net jei „Samsung“ patvirtino 10 kartų optinį priartinimą palaikantį objektyvą standartiniuose „Galaxy S22“ ir „S22+“ modeliuose, bent vienas iš jų turės patobulintą optinį priartinimą. Tikimasi, kad įprastiniuose modeliuose bus pagerintos priartinimo galimybės, nes „Galaxy S22 Ultra“ yra pačiame „Galaxy“ šeimos viršuje ir yra daug brangesnis už kitus „Samsung“ siūlomus modelius.

Be naujo patobulinto priartinimo, minėtoji ataskaita taip pat patvirtina gandus apie skiriamąją gebą. Remiantis „GalaxyClub.nl“, „Galaxy S22“ ir „Galaxy S22 Plus“ modeliai galės pasigirti 50 MP pagrindine kamera. Gamintojas greičiausiai pasiūlys ir ypač platų 12 MP pločio objektyvą. Kol kas daugiausia nežinomųjų – priekinių naujųjų telefonų kamerų temoje. Priešingai nei anksčiau buvo kalbama, kitų metų flagmanų serija turėtų būti su nedideliu kamerų apskritimu, kaip ir ankstesni modeliai. Kol kas neplanuojama asmenukių kameros montuoti po ekranu ir ši technologija turėtų likti ir būti naudojama tik „Galaxy Z Fold“ serijoje.

galaxy-s22-plus

Jau yra žinoma ir tai, jog „Samsung Galaxy S22+“ modelis turės 4500 mAh talpos bateriją, tačiau įkrovimo sparta išlieka nežinoma. Be to, kai kurių modelių veikimas bus palaikomas būsimo „Exynos 2200“ mikroschemų rinkinio, kuris gali pasigirti labai lauktu „AMD mRDNA“ GPU. Kalbant apie programinę įrangą, „Samsung“ neabejotinai panaudos „One UI 4.0“ vartotojo sąsają, kuri sukurta pagal „Android 12“ operacinę sistemą.

Samsung Galaxy S21 Ultra Dual G998B 256GB 5G Phantom Black (Juodas)

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Temos: Samsung

Komentarai

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Samsung Galaxy S21+ 5G

Samsung Galaxy S21+ 5G

6,7 colio
4800 mAh

Išleista: 2021 sausis

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

6,8 colio
5000 mAh

Išleista: 2021 sausis

Samsung Galaxy S21 5G

Samsung Galaxy S21 5G

6,2 colio
4000 mAh

Išleista: 2021 sausis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas