„Samsung“ pristatė atnaujintus OLED ekranus telefonams: naujausi sprendimai leis pasiūlyti tai, ko dar rinkoje nėra buvę

Lukas Snarskis

2023-01-05, 13:53

0 komentarų

Las Vegase prasidėjo kasmetinė technologijų paroda CES 2023. Kaip ir įprasta, šio renginio metu technologijų entuziastams pademonstruojamas ne vienas naujas produktas, o dar vakar naujų technologijų skrynią pravėrė „Samsung“ atstovai.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Samsung“ pristatė atnaujintus OLED ekranus telefonams: naujausi sprendimai leis pasiūlyti tai, ko dar rinkoje nėra buvę

Pietų Korėjos milžinė vakar pristatė naujos kartos sulenkiamus ekranus, apie kuriuos galite skaityti paspaudę čia, o šiandien pademonstravo ir dar vieną naujieną. „Samsung Display“ atstovai pristatė naują OLED panelę, kuri skirta išmaniesiems telefonams. Naujojo ekrano privalumas – tai maksimalus ryškumas, kuris gali perkopti net ir 2000 nitų.

Naujasis „Samsung“ ekranas yra gavęs „UL Solutions“ sertifikatą, o šis sprendimas demonstruoja kokiomis galimybėmis išsiskiria korėjiečių kuriamos technologijos. Verta pastebėti, jog šio, išmaniesiems telefonams skirto, ekrano maksimalus ryškumas yra toks pat kaip naujai pristatytuose „Samsung S95C“ ir „S90C“ OLED televizoriuose.

„Ekrano ryškumas yra veiksnys, turintis didelę įtaką vartotojų patirčiai, susijusiai su išmaniųjų telefonų vaizdo kokybe ir našumu“, – sakė „Samsung Display“ mažų ir vidutinių ekranų skyriaus produktų planavimo komandos vadovas Hojung Lee. „Turėdami išskirtines technologijas ir verslo patirtį OLED srityje, „Samsung Display“ ir toliau pirmauja rinkoje su skirtingais gaminiais, paremtais į vartotoją orientuota technologija.“

„Samsung“ atstovų teigimu, naujoji „Ultra Dynamic Range“ OLED panelė pasižymi realistiškesniu vaizdu, o taip pat ir tikslesniu spalvų atvaizdavimu, kas turėtų būti nesunkiai pastebima esant ryškiai dienos šviesai. Kol kas nėra žinoma kur bus panaudoti naujos kartos ekranai, tačiau neatmetama tikimybė juos išvysti „Galaxy S23“ serijos išmaniuose telefonuose, kurie turėtų debiutuoti jau kitą mėnesį.

Priminsime, jog „Samsung Display“ jau dabar tiekia OLED paneles, kurių maksimalus ryškumas gali pasiekti 2000 nitų. Tokiais ekranais yra aprūpinti „iPhone 14 Pro“ serijos išmanieji. Tiesa, Las Vegase pristatytos OLED panelės viršija šį skaičių, nors tiksli maksimali riba ir neįvardinta.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas