Telefonai

„Samsung“ rūpesčiai dėl lėtinamų telefonų nesibaigia: bendrovei pateiktas ieškinys, kuriame išskiriamos dvi esminės problemos

„Samsung“ rūpesčiai dėl lėtinamų telefonų nesibaigia: bendrovei pateiktas ieškinys, kuriame išskiriamos dvi esminės problemos

Išmaniųjų telefonų našumo klausimas buvo ganėtinai garsiai aptarinėjamas po „Apple“ skandalo, kuomet paaiškėjo, jog bendrovė specialiai lėtina senesnius įrenginius. Tačiau ši istorija jau daugelio yra pamiršta, o dabar, tamsūs debesys susikaupė virš Pietų Korėjos milžinės „Samsung“.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Neseniai atskleistas 10 tūkst. programėlių, kenčiančių nuo dirbtinių „Samsung“ žaidimų paslaugų apribojimų, sąrašas sukėlė rimtų pasekmių grandinę. Keturios šio prekės ženklo flagmanų kartos jau buvo pašalintos iš „Geekbench“ reitingų, tačiau Pietų Korėjoje pateiktas kolektyvinis ieškinys gali būti dar skausmingesnis.

Jo autoriai išskiria dvi pagrindines problemas. Pirmoji yra daugiau nei 10 000 programėlių veikimo apribojimas: GPU veikimo dažnis, kuris testuose siekia 818 MHz, realiose programose svyruoja nuo 220 iki 350 MHz. Kaip analogija minimi abstraktūs sportiniai automobiliai, kurių didžiausias greitis gamykloje sumažintas nuo 305 iki 120 km/val.

Antroji problema – neigiamas „Samsung“ apribojimų poveikis ne tik žaidimams, bet ir įprastoms programoms, tokioms kaip „Instagram“, „Microsoft Office“ ir kt. Be bylinėjimosi, aktyvistai ragina boikotuoti produktus, platindami plakatus internete ir gatvėse. Kol kas sunku įvertinti, kokias pasekmes šie teisminiai procesai sukels „Samsung“.

Priminsime, jog Pietų Korėjos milžinė „Samsung“, reaguodama į šią situaciją, aiškino, jog „Games Optimization Service“ yra naudojama tam, kad apsaugoti kompanijos įrenginius nuo perkaitimo. Nepaisant to, kompanijos atstovai patvirtino apie artėjantį sistemos atnaujinimą, kuris vartotojams pasiūlys specialią funkciją. „Samsung“ žada, kad bus pridėtas specialus mygtukas, kurį aktyvavus bus siekiama išgauti geriausią įmanomą veikimą, neatsižvelgiant į jokius kitus kriterijus.

atnaujinta 2022-11-29, 00:35

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas