„Samsung“ telefonų savininkai turėtų suklusti: sužinokite, kada jus pasieks naujausias programinės įrangos naujinys

Tomas Eidukevičius

2023-02-26, 12:15

0 komentarų

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ pastaruoju metu demonstruoja pavyzdinį tempą kaip reikia atnaujinti savo išmaniųjų telefonų programinę įrangą. Dar prieš keletą metų, gamintojas sulaukdavo gausybės skundų dėl itin lėtų „Android“ atnaujinimų, tačiau situacija šiandien visiškai kitokia ir bendrovė demonstruoja neįtikėtiną tempą.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Samsung“ telefonų savininkai turėtų suklusti: sužinokite, kada jus pasieks naujausias programinės įrangos naujinys

„Samsung“ pastaruoju metu demonstruoja pavydėtiną tempą atnaujinant savo išmaniuosius telefonus, o kartu su „Galaxy S23“ serijos flagmanams buvo išleista ir „One UI 5.1“ vartotojo sąsajos versija. Šį atnaujinimą jau gavo kai kurių kitų bendrovės išmaniųjų telefonų savininkai, o dabar jau žinomas ir pilnas sąrašas modelių, kurie sulauks naujinio.

Naująją „One UI 5.1“ vartotojo sąsajos versiją jau gavo „Galaxy S22“ ir „Galaxy S21“ flagmanų savininkai, o taip pat ir „Galaxy Fold4“ bei „Galaxy Flip4“ sulenkiamų įrenginių turėtojai. Šis programinės įrangos atnaujinimas pasiekė ir „Galaxy S21 FE“, „Galaxy S20“ seriją, „Galaxy S20 FE“ bei „Galaxy M53“ modelius.

Jau netrukus „One UI 5.1“ vartotojo sąsajos atnaujinimą gaus ir šie „Samsung“ išmanieji telefonai bei planšetės:

  • Galaxy Tab S8, Galaxy S8+, Galaxy S8 Ultra;
  • Galaxy A73 5G, Galaxy A53 5G, Galaxy A33 5G;
  • Galaxy A72, Galaxy A82 5G, Galaxy A52s 5G, Galaxy A52 5G, Galaxy A52;
  • Galaxy Tab S7 FE, Galaxy Tab S7+, Galaxy Tab S7;
  • Galaxy Fold 2 ir Galaxy Flip;
  • Galaxy Note 20 ir Galaxy Note 20 Ultra.

Visi aukščiau minimi išmanieji telefonai ir planšetės atnaujinimo turėtų sulaukti iki šio mėnesio pabaigos. „Samsung“ taip pat ketina tęsti atnaujinimo procesą ir kovo mėnesį, o pirmąją kito mėnesio savaitę naujiniai turėtų pasiekti šiuos įrenginius:

  • Galaxy A71 5G ir Galaxy A71;
  • Galaxy A51 5G ir Galaxy A51;
  • Galaxy Tab S6 Lite.

Verta pastebėti, jog pirmasis „One UI 5.1“ atnaujinimas buvo pasiūlytas vasario 13 dieną, o per mažiau nei mėnesį „Samsung“ sugebėjo atnaujinti krūvą savo produktų. Pastaruoju metu bendrovė demonstruoja išties pavydėtiną tempą, o tai turėtų patikti daugeliui kompanijos produkcijos gerbėjų, kas leidžia mėgautis karščiausiomis naujovėmis.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas