„Samsung“ turi gerų naujienų dar vieno modelio turėtojams: bendrovės vidutiniokas sulaukė „One UI 5.1“ atnaujinimo su „Android 13“

Arnas Balčiūnas

2023-02-26, 10:38

0 komentarų

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ pastaruoju metu demonstruoja pavyzdinį tempą kaip reikia atnaujinti savo išmaniųjų telefonų programinę įrangą. Dar prieš keletą metų, gamintojas sulaukdavo gausybės skundų dėl itin lėtų „Android“ atnaujinimų, tačiau situacija šiandien visiškai kitokia ir bendrovė demonstruoja neįtikėtiną tempą.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Samsung“ turi gerų naujienų dar vieno modelio turėtojams: bendrovės vidutiniokas sulaukė „One UI 5.1“ atnaujinimo su „Android 13“

„Samsung“ pastaruoju metu demonstruoja pavydėtiną tempą atnaujinant savo išmaniuosius telefonus, o Kartu su „Galaxy S23“ serijos flagmanams buvo išleista ir „One UI 5.1“ vartotojo sąsajos versija. Dabar šis naujinys atkeliauja ir į dar vieną bendrovės telefoną – tai „Galaxy M53“, kuris parduodamas ir Lietuvoje.

Remiantis naujausia informacija, „Samsung Galaxy M53“ išmanusis telefonas sulaukė „One UI 5.1“ vartotojo sąsajos, kuris sukurta pagal „Android 13“ operacinės sistemos versiją, o kartu atkeliauja ir vasario mėnesio saugumo plėtinys.

Norėdami įsidiegti šį atnaujinimą – turite nukeliauti į telefone esantį nustatymų langą ir ten susirasti „Program.įrang.naujinimas“ punktą. Tuomet spauskite „Atsisiųsti ir įdiegti“. Jeigu vis dėlto atnaujinimo dar nematyti – vadinasi jums teks palaukti dar keletą papildomų dienų. Kaip žinia, daugelis išmaniųjų telefonų gamintojų, įskaitant ir „Samsung“, programinės įrangos naujinius pateikia ne visiems vartotojams iškart, o dalimis. Būtent dėl šios priežasties ne visi gali įsidiegti naujinį tik jam pasirodžius.

Priminsime, jog visai neseniai „One UI 5.1“ atnaujinimo sulaukė ir „Galaxy S21“ serijos, o taip pat ir „Galaxy Flip3“ bei „Galaxy Flip4“ išmaniųjų telefonų savininkai.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas