„Samsung“ vadovams tai nepatiks: „Honor“ ruošia neįtikėtinai galingą sulenkiamą telefoną

„Samsung“ vadovams tai nepatiks: „Honor“ ruošia neįtikėtinai galingą sulenkiamą telefoną

Lukas Snarskis

Išmaniųjų telefonų rinkoje nuolat vyksta nuožmi gamintojų kova, o raumenis demonstruoti bando ir procesorius kuriančios bendrovės. „MediaTek“, prieš keletą dienų, išplatino pranešimą, kuriame patikino, kad bent keturi didieji telefonų gamintojai ketina naudoti „Dimensity 9000“ lustus. Į tai netrukus sureagavo „Honor“ atstovai.

Kinijos kompanijos vadovai reaguodami į „MediaTek“ pareiškimą, paskelbė įrašą, kuriame patikino, jog savo naujausią produktą pristatys su flagmanams skirtu procesoriumi. Ir nors iš pradžių buvo manyta, kad „Honor“ omenyje turėjo sulenkiamą „Magic Fold“ modelį, tačiau šaltiniai Kinijoje sako, kad bendrovė ruošia ir dar vieną produktą.

Huawei Honor 9 Dual Sapphire Blue (Mėlynas)

Snapdragon_2021-12-18-114121_odas

Kaip bebūtų, aiškėja tai, jog „Honor“ pristatys bent du išmaniuosius telefonus, kurie naudos naująjį „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1“ procesorių, o vienas iš jų – „Honor Magic Fold“. Šio flagmano pristatymo laukiama jau sausio mėnesį ir jeigu jis išties veiks su naujuoju „Qualcomm“ lustu – tuomet jis bus galingiausias tokio tipo telefonas rinkoje.

„Honor“ pirmajam savo sulenkiamam flagmanui gali panauduoti „Visionox“ arba BOE sukurtus ekranus, tačiau daugiau šio įrenginio savybių nėra žinoma. Tiesa, į viešą erdvę nutekėję patentai yra pateikti tik Kinijoje, todėl tai kelia abejonių dėl sulenkiamų bendrovės įrenginių debiuto Europoje bei kituose regionuose.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Honor

Komentarai

Elena

Įdomu, kaip su Google, ar nebus taip kaip su Huawei 40? Kam jie reikalingi be jos? Visgi programėlės yra parsisiunčiamos. Bet Google plai negali el.pašto, banko tt...

Dmitrij

Ne laiku kinu produkcija reklamuojat...ne laiku....mano pazystami ir as is principo susilaikysim nuo kinu produktu...kai baigsis sankcijos lietuvai tada galit reklamuot

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas