Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Teisingumas egzistuoja: JAV teismas atšaukė sankcijas „Xiaomi”

Teisingumas egzistuoja: JAV teismas atšaukė sankcijas „Xiaomi”

Ignas Petrikonis

2021-03-13, 17:25

Vašingtono valstijos Federalinio teismo teisėjas atmetė Jungtinių Valstijų Gynybos departamento sprendimą uždrausti JAV investuotojams pirkti „Xiaomi” akcijas ir įpareigojimą jas parduoti tiems, kurie jų jau turi.

Contreras-Clinton-Article-201602091540

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Paskutinėmis Donaldo Trumpo prezidentavimo dienomis Gynybos departamentas įtraukė „Xiaomi” į kompanijų, susijusių su Kinijos kariuomene, sąrašą, kas lėmė praėjusiais metais įvestas finansines sankcijas. Tačiau teisėjas Rudolph Contreras, išnagrinėjęs abiejų pusių argumentus priėmė sprendimą, kad JAV institucija tokiais veiksmais pažeidė „Xiaomi” teises.

Contreras nuomone, „Xiaomi” greičiausiai laimės bylą ir paskelbė pirminį sprendimą, siekdamas padėti įmonei išvengti „nepataisomos žalos” įmonei. Pati bendrovė dėl tokio sprendimo džiaugiasi, tačiau atskleidė planuojanti prašyti teismo paskelbti teiginius apie jos sąsajas su Kinijos kariuomene nepagrįstais.

Xiaomi-and-other-Chinese-companies-slapped-with-US-restrictions-as-Trumps-term-winds-down

Dar praėjusių metų lapkritį buvęs JAV prezidentas pasirašė dekretą, draudžiantį JAV investuotojams investuoti į Kinijos kompanijas, kurios turi ryšių su kariuomene, taip siekdamas dar labiau paspausti Pekiną. JAV taip pat įvedė sankcijas populiariosioms kiniškoms aplikacijoms, tokioms kaip „WeChat” ir „TikTok”, motyvuodama jų grėsme nacionaliniam saugumui.

JAV Federalinio teismo teisėjas Rudolph Contreras situaciją pakomentavo taip: „Teismas yra skeptiškas dėl rimtos grėsmės nacionalinio saugumo interesams.”

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas