Viskas pagal planą: „Apple“ jau netrukus pradės naujųjų „iPhone 16“ serijos įrenginių gamybą, pristatymas įvyks įprastu metu

Lukas Snarskis

2024-05-23, 07:55

0 komentarų

Internete jau kuris laikas kalbama apie „iPhone 16“ serijos išmaniuosius telefonus, o visai neseniai pasirodė ir „iPhone 16 Pro“ bei „iPhone 16 Pro Max“ maketai, kurie sukurti pagal „Apple“ bandomus prototipinius variantus.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Viskas pagal planą: „Apple“ jau netrukus pradės naujųjų „iPhone 16“ serijos įrenginių gamybą, pristatymas įvyks įprastu metu

JAV technologijų bendrovė „Apple“ savo naujausius išmaniuosius telefonus pristato rugsėjo mėnesį, o tai jau yra tapę ir savotiška tradicija. Dar prieš keletą metų buvo pasirodę pranešimų, jog tokio renginio data gali pasikeisti, nes tuomet gamintojas susidūrė su tam tikrais iššūkiais.

Kaip skelbia rinkos analitikas Rossas Youngas, „Apple“ šiemet neturi jokių gamybos problemų ir viskas vyksta pagal planą. Tai reiškia, jog pristatymas įvyks daugeliui jau įprastu laiku. Tai taip pat reiškia, kad gamintojas jau netrukus pradės naujųjų „iPhone 16“ serijos įrenginių gamybą.

Tikimasi, kad ji bus pradėta birželio mėnesį, t. y. būtent tada, kai tai buvo daroma ankstesniais metais, kad būtų įmanoma pradėti gamybą rugsėjo mėnesį. Vadinasi, ir šiemet tai įvyks rugsėjo mėnesį.

Iš birželio mėnesį pagamintų ekrano plokščių liūto dalį gaus „iPhone 16“ ir „iPhone 16 Pro“, o „iPhone 16 Plus“ ir „iPhone 16 Pro Max“ ekranų gamyba turėtų įsibėgėti vėliau vasarą.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas