Juodąjį penktadienį pradėkite jau dabar: galimybė gauti „Windows 10“ visiškai nemokamai ir didžiulės nuolaidos

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-11-16
Juodąjį penktadienį pradėkite jau dabar: galimybė gauti „Windows 10“ visiškai nemokamai ir didžiulės nuolaidos
0 Pasidalinimai
4571 Peržiūros

Dauguma mūsų naudoja kompiuterius, kurie veikia su „Microsoft“ kuriama operacine sistema „Windows“, o tuo pačiu naudojame ir „Microsoft Office“ pakuotę. Tačiau ar esate pasirūpinę licencijomis, kurios reikalingos, jog galėtumėte pilnai naudotis šia operacine ar programine įranga?

Jeigu ieškote kaip aktyvuoti savo „Windows 10“ operacinę sistemą ar kur galėtumėte pigiau įsigyti „Office“ pakuotės registracijos kodus – mes turime Jums puikų pasiūlymą. Dabar internetinėje parduotuvėje „Godeal24“ jau vyksta „Black Friday“ išpardavimai, kurių metu galite sutaupyti apvalią pinigų sumą arba kai kuriuos produktus gauti net ir nemokamai.

Pirkite vieną – antrą gaukite dovanų

Naudojate nelegalius „Microsoft“ produktus? Pats laikas už puikią kainą įsigyti „Windows 10“ ar „Microsoft Office“ pakuočių registracijos kodus

Juodojo penktadienio išpardavimai dažnai gali pasiūlyti išties puikių variantų pirkėjams, o „GoDeal24.com“ turi būtent tokį. Dabar pirkdami „Microsoft Office“ pakuotę iš šio pardavėjo – Jūs nemokamai gausite ir „Windows 10“ operacinę sistemą. Tai Jums leis ne tik sutaupyti apvalią sumą pinigų, tačiau ir mėgautis puikiais „Microsoft“ produktais.

„Windows 10 Professional” vos už 7,40 euro arba keletas kitų pasiūlymų

Ar prieš kelerius metus būtumėte galėję pagalvoti, kad naujausios „Windows” operacinės sistemos licencija kainuos mažiau nei keturi puodeliai kavos? Bet kuriuo atveju, tai ne utopija, o realybė. Paspaudę nuorodą „Windows 10 Professional” įsigysite už mažiau nei 8 eurus.

Jei „Windows 10 Professional” dėl vienokių ar kitokių priežasčių jums nėra tinkama, pasiūlymą turime ir jums. Paspaudę nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą LF50, „Windows 10 Home” arba „Windows 10 Enterprise” licenciją galite įsigyti su 50% nuolaida. Nuorodas ir kainas pateikiame žemiau:

55% nuolaidai kitoms „Microsoft” produktų licencijoms

Nors „Apple” siūlo labai neblogą nuosavą biuro programų rinkinį, dauguma vartotojų, prieš tai naudoję „Windows”, pasiilgsta seno gero wordo ar powerpointo. Laimė, įsidiegti šias ir visas kitas „Microsoft” programas tikrai galima ir tai nekainuoja astronominių pinigų. Šiuo metu paspaudus nuorodą ir prieš mokėjimą suvedus nuolaidos kodą LF55, naujausiems „Office” paketams taikoma 55% nuolaida.

Tas pats nuolaidos kodas galioja ir keletui kitų licencijų - „Microsoft Project Professional”, „Microsoft Visio Professional” bei „Office 365” metinei prenumeratai. Nuorodas ir kainas rasite žemiau:

Apie pardavėją

GoDeal24.com yra vienas didžiausių licencijų ir žaidimų aktyvacijos kodų prekybininkų. Visa produkcija yra 100% legali ir tikrai veikianti. Kompanija priima praktiškai visų tipų mokėjimų būdus - mokėjimo, kredito korteles, bankinius pervedimus bei „PayPal”, kas garantuoja, jog bendrovė nėra sukčiai ar apgavikai.

Po sėkmingo apmokėjimo GoDeal24.com licencijos kodą išsiunčia per 24h nurodytu elektroniniu paštu (būtina nurodyti tikrą). Patariama užmesti akį ir į „Spam“ aplanką, kadangi laiškas gali būti nukeliavęs ir ten. Kilus problemoms, siūlome pasinaudoti klientų aptarnavimu ir kreiptis service@godeal24.com elektroniniu paštu. Specialistai padės išspręsti visus nesklandumus.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga