Šventėms artėjant – puiki proga įsigyti puikiu kainos ir kokybės santykiu pasižymintį elektrinį dviratį

Paskelbė:   Redakcija | 2019-10-13
0 Pasidalinimai
36 Peržiūros

Šią vasarą visame pasaulyje neįtikėtinais tempais išpopuliarėjo elektriniai paspirtukai. Kompaktiška transporto priemonė, kuri gali padėti įveikti nedidelius atstumus greičiau nei įprastai. Tačiau kas jeigu keliaujate kiek daugiau arba norite kiek labiau įprastos transporto priemonės?

Tokiu atveju galima rinktis dviračius, kurie taip pat kaip paspirtukai vis dažniau turi elektrinius variklius. Vienas tokių pavyzdžių – kompanijos „FIIDO“ elektriniai dviračiai. Gamintojas savo asortimente turi ne vieną tokį produktą, o sau tinkamiausią variantą ras tikriausiai kiekvienas.

Ką reikėtų žinoti apie „FIIDO“ dviračius? Visų pirma – visi jie elektriniai ir dar sulankstomi. Internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ šiuo metu galima rasti tris skirtingus šių elektrinių modelius, o visi jie turi ir keletą versijų – standartinę ir kiek galingesnę.

Kalbant bendrai, „FIIDO D1“, „FIIDO D2“ ir „FIIDO D3“ palaiko tris skirtingus važiavimo režimus – pirmasis jų naudoja tik Jūsų energiją, antrasis varomas 50 proc. baterijos ir 50 proc. Jūsų jėgomis, o trečiasis – naudojamas tik elektrinis variklis. Tai reiškia, jog turint vieną iš šių sulankstomų elektrinių dviračių nereikės pernelyg nerimauti jeigu išsikraus Jūsų baterija, nes kelionę galėsite pabaigti kaip su įprastiniu dviračiu.

Visi šios kompanijos elektriniai dviračiai yra kompaktiški ir nesunkiai sulankstomi. Norint atlikti sulankstymo procedūrą Jums reikės vadovautis trijų žingsnių taisykle ir po to Jūsų transporto priemonė bus paruošta transportavimui automobilio bagažinėje ar kur kitur. Gamintojas ne tik pagalvojo apie šių dviračių patogumą, tačiau ir pagamino juos itin kokybiškus.

Visi „FIIDO“ dviračiai turi aliuminius rėmus, LED šviesas bei diskinius stabdžius. Pagrindiniai skirtingų modelių skirtumai prasideda žvelgiant į jų dizainą bei baterijas. Žemiau esančioje lentelėje rasite visas pagrindines šių dviračių savybes, o taip pat galėsite palyginti ir jų specifikacijas tarpusavyje.

 FIIDO D1FIIDO D2FIIDO D3
Ratų dydis14'16'14'
Maks. Greitis25km/h25km/h25km/h
Variklis250W250W250W
Maks. Svoris120 kg120 kg120 kg
Baterija7.8Ah7.8Ah5.2Ah
Įkrovimo laikas7 val.5 val.3 val.
Kaina439.99462.99368.99$
Nuoroda Įsigyti čiaĮsigyti čia Įsigyti čia 
Nuolaidos kodasGKB174SGKB179SGKB176S

Jeigu ieškote kompaktiško elektrinio dviračio – „FIIDO“ gali būti išties vienas geriausių Jūsų pasirinkimo. Puikus kainos ir kokybės santykis, o taip pat visi jie pristatomi iš Europoje esančių sandėlių. Tai reiškia, jog Jums nereikės sukti galvos apie papildomus mokesčius arba labai ilgą pristatymo terminą. Nemokamas „Geekbuying“ pristatymas garantuoja, jog savo pirkinį Jūs gausite per 3-10 darbo dienų.


Parašyti komentarą