Aiškėja daugiau „Galaxy Z Fold 2“ savybių, pristatymo data kelia vis daugiau klausimų

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-16
Aiškėja daugiau „Galaxy Z Fold 2“ savybių, pristatymo data kelia vis daugiau klausimų
0 Pasidalinimai
214 Peržiūros

Didžiausias pasaulyje išmaniųjų telefonų gamintojas „Samsung“ jau kuris laikas ruošia antros kartos „Galaxy Fold“ sulenkiamą telefoną. Naujasis produktas internete kelia nemažai diskusijų, o įvairiausių gandų apie jį pasirodo kiekvieną savaitę. Visai neseniai tapo aišku, kad jis bus žinomas kaip „Samsung Galaxy Z Fold 2“, o dabar pradeda aiškėti ir pagrindinės jo specifikacijos.

Jau ir anksčiau buvo skelbiama, kad šis išmanusis telefonas turės 7,7 colių įstrižainės vidinį ekraną su 120 Hz atsinaujinimo dažniu, kuris jau buvo panaudotas ir „Galaxy S20“ serijos įrenginiuose. Lankstų ekraną dengs „Galaxy Z Flip” debiutavusios ir labai kontraversiškos „UTG” technologijos „stiklas”, kuris tėra sutvirtintas plastikas.

„Galaxy Z Fold 2“ išorinėje dalyje turės 6,23 colių įstrižainės ekraną, tačiau daugiau jo savybių nėra žinoma. Aiškėja ir tai, jog priekinėje telefono dalyje rasime 10 MP raiškos kamerą, o nugarėlėje – triguba kamera, kurią sudarys du 12 MP ir vienas 64 MP raiškos vaizdo jutikliai. Pranešama, kad šio sulenkiamo telefono veikimą palaikys 4365 mAh talpos baterija, kuri taip pat turės 15W belaidžio bei 25W greitojo įkrovimo galimybes.

„Samsung Galaxy Z Fold 2“ veiks su naujuoju „Qualcomm Snapdragon 865+“ procesoriumi. Nors operatyviosios atminties (RAM) kiekis išlieka nežinomas, tačiau šis įrenginys turės 256 GB ir 512 GB vidinės talpyklos opcijas. Ir nors aiškėja vis daugiau šio flagmano specifikacijų, bet jo išleidimo data kelia vis daugiau klausimų.

Kaip jau rašėme, „Samsung“ galimai nespės laiku pagaminti naujojo „Galaxy Z Fold 2“, todėl jo pristatymas gali būti nukeltas į metų pabaigą. Iš pradžių buvo tikimasi, jog jis gali pasirodyti rugpjūčio 5 dieną, kartu su „Galaxy Note20“ serijos flagmanais. Nepaisant to, visai neseniai pasirodė nauja informacija, o joje teigiama, kad „Samsung“ vis dėlto jį pristatys „Unpacked“ renginio metu, tačiau jo prekyba prasidės kiek vėliau, galimai rugsėjo mėnesio pabaigoje.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy Z Fold2 5G

Aliexpress