Aiškėja kas gamins naujų „Huawei“ flagmanų ekranus: žalią šviesą išvydo ir BOE

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-22
Aiškėja kas gamins naujų „Huawei“ flagmanų ekranus: žalią šviesą išvydo ir BOE
0 Pasidalinimai
258 Peržiūros

Banggood

Per pastaruosius kelis mėnesius Kinijos kompanija BOE susidūrė su nemažai sunkumų, kurie susiję su jų gaminamų ekranų tiekimu tokiems milžinams kaip „Apple“ ir „Samsung“. Kiek anksčiau rašėme, jog gamintojas neįveikė pastarųjų dviejų kompanijų iškeltų kokybės reikalavimų, tačiau kinai pagaliau sulaukė ir geresnių dienų.

Visai neseniai pasirodė pranešimų, jog BOE tieks ekranus šių metų pabaigoje pasirodantiems „Huawei“ flagmanams. Remiantis naujausia informacija, kompanija tapo išskirtiniu „Huawei“ partneriu ruošiant „Mate 40“ modelio ekranus bei bus vienas iš trijų tiekėjų, aprūpinančiu „Huawei Mate 40 Pro“ flagmanus ekranais. Nesunku nuspėti, jog kiti du gamintojai – „Samsung“ ir LG.

„Huawei Mate 40“ serijos išmaniuose telefonuose turėtų būti naudojami „On-cell“ technologijos ekranai, kurie pasižymi tuo, jog lietimui jautri panelė yra sujungta su pačiu ekranu. Senesnės kartos technologijose tokia panelė yra montuojama kaip atskiras sluoksnis, o ją nuo ekrano skiria nedidelis tarpelis. Tokio tipo ekranai yra ne tik plonesni bei pigesni, tačiau taip pat pasižymi ir geresnėmis optinėmis bei mechaninėmis savybėmis.

Verta paminėti ir tai, jog BOE tokio tipo ekranus siekė gaminti ir „Huawei P40“ serijos įrenginiams, tačiau tokio susitarimo pasiekti nepavyko dėl jų kokybės. Tuomet kinų poreikius patenkino „Samsung“ ir LG, o BOE tiekė senesnės kartos OLED ekranus tik kai kuriems „P40“ modeliams.

Kiek anksčiau skelbėme pirmojo šių metų ketvirčio OLED ekranų pardavimų statistiką, kuri atskleidė, jog Kinijos kompanija užima vos 0,1 proc. visos šios telefonų ekranų rinkos. BOE vadovų tai turėtų tikrai nedžiuginti. Dar praėjusių metų pabaigoje Kinijos kompanija neslėpė ganėtinai didelių ambicijų.

Praėjusių metų gruodžio pradžioje, BOE atstovai teigė, jog jų tikslas yra per 2020 metus užimti maždaug 18 proc. OLED ekranų rinkos. Pirmojo ketvirčio rezultatai rodo, kad gamintojui dar teks gerokai padirbėti, norint bent kažkiek priartėti prie užsibrėžtų tikslų, kurie šiai dienai nelabai panašūs į realiai pasiekiamus.

Šaltinis: Sparrows News

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga