„Asus“ ruošia naują monstrą: pasirodė pirma informacija apie itin galingą „ROG Phone 3“ telefoną

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-21
0 Pasidalinimai
124 Peržiūros

Dauguma išmaniųjų telefonų gamintojų šiemet jau pristatė naujausius savo flagmanus, tačiau tikrai ne visi. Pastaruoju metu žaidimų telefonus pristatanti kompanija „Asus“ dar tik ruošiasi tam, o tai patvirtina ir įvairios mobilių įrenginių platformos internete.

2018 metais šis gamintojas pristatė pirmąjį „ROG“ serijos išmanųjį telefoną, tuomet 2019 metais visų dėmesį sukaustė „Asus ROG 2“, o šiemet gamintojas ruošia jau trečios kartos „Asus ROG Phone“ variantą. Tikėtina, kad šis flagmanas pasirodys antroje šių metų pusėje, o dabar pasirodė ir naujos informacijos apie gamintojo planus.

Nesunku nuspėti, jog „Asus ROG Phone 3“ turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 865“ procesoriumi bei turėti bent 8 GB operatyviosios (RAM) atminties. Išmanusis telefonas visai neseniai buvo aptiktas „Geekbench“ platformoje, veikiantis su „Android 10“ operacine sistema. Iš aukščiau esančios nuotraukos, nesunku pastebėti, jog vieno branduolio testuose įrenginys renka 902 tašus, o kelių branduolių – 3074.

Šiek tiek informacijos apie naująjį „Asus“ flagmaną pasirodė ir „WiFi Alliance“ duomenų bazėje. Tapo aišku, kad išmanusis turės „Qualcomm QCA6390“ lustą, 2x2 dvigubo dažnio Wi-Fi a/b/g/n/ac/ax, Wi-Fi Direct, ir „Miracast“ palaikymą. Deja, tačiau šiuo metu yra visa informacija, kuri yra žinoma apie „ROG Phone 3“.

Praėjusiais metais „Asus“ pristatė antros kartos žaidimų telefonų, kuris sulaukė milžiniško populiarumo. Nesunku nuspėti, jog „ROG Phone 2“ pasižymėjo ne tik galingomis specifikacijomis, tačiau ir puikiu dizainu. Primename, kad „Asus ROG Phone 2“ turi 6,59 colių įstrižainės AMOLED ekraną su Full HD+ raiška bei 10 bitų HDR technologijos palaikymu. Jis viršija DCI-P3 spalvų erdvės ribas 8 proc. ir pasižymi puikiu spalvų tikslumu. Tai yra pirmasis toks ekranas išmaniajame telefone. Verta paminėti, jog šio telefono ekranas turės 120 Hz dažnį, kuris reiškia, jog ekranas atsinaujinta šimtą dvidešimt kartų per sekundę.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Asus ROG Phone II ZS660KL