Puiki proga įsigyti itin kokybiškas lazerines graviravimo stakles: pasaulinio lygio gamintojo produktas dabar parduodamas vos už 179 eurus, nepraleiskite progos!

Partnerio turinys

2024-05-08, 19:55

0 komentarų

Kūrybingiems ar mėgstantiems kažką sukurti laisvalaikiu – lazerinės graviravimo staklės neturėtų būti naujiena. Šiandien pasiūlymą turime tiems, kurie ieško būtent tokio įrenginio.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Puiki proga įsigyti itin kokybiškas lazerines graviravimo stakles: pasaulinio lygio gamintojo produktas dabar parduodamas vos už 179 eurus, nepraleiskite progos!

Internetinėje parduotuvėje „Tomtop“ lazerines graviravo stakles „Swiitol E6 Pro“ dabar galite įsigyti vos už 179 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Prieš atsiskaitant reikėtų nepamiršti nurodyti ir specialaus nuolaidos kodo - SWTTE6.

Žinoma, šis produktas jus pasieks iš Europoje esančio sandėlio, kas garantuoja ir greitą pristatymą. Norėdami sužinoti daugiau apie šį produktą – skaitykite toliau.

Swiitol E6 Pro 6W Integrated Structure Laser Engraver 36000mm/min High Speed

[EU] Swiitol E6 Pro 6W Integrated Structure Laser Engraver 36000mm/min High Speed

Kaina: 179€

Pasiūlymas galioja iki 2024-05-31

Visų pirma, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, jog „Swiitol E6 Pro“ jus pasieks išties puikios komplektacijos – jūs gausite visas reikalingas detales ir gausybę papildomų priedų, kas leis iškart pradėti norimus darbus. Žinoma, prieš tai reikės viską sudėti į reikiamas vietas.

Lazerinio graviruoklio darbinis plotis siekia 365 x 305 mm, o tai leis jums dirbti net ir su pakankamai dideliais objektais. Pažymimas ir saugumas, kurį suteikia „Swiitol E6 Pro“. Šis įrenginys turi patentuotą akių apsaugos dizainą, kas leis norimus darbus atlikti ir be apsauginių akinių.

„Swiitol E6 Pro“ galia siekia 90W, o graviravimo greitis iki 36 000 mm/min, o jo tikslumas – net 0,01 mm. Gamintojas pažymi ir tai, jog šis įrenginys aprūpintas fiksuotu lazeriu, kuris pasižymi didžiuliu veikimo efektyvumu. Šis graviruoklis leis jums graviruoti medį, plieną, odą, kartoną, gumą, plastiką bei kitas medžiagas, o taip pat jis tinkamas ir pjovimo darbams.

Verta pastebėti, jog šioms lazerinėms graviravimo staklėms reikalingas prijungimas prie kompiuterio, o taip pat ir speciali programa, kuris leis atlikti norimus darbus. Tam tinka „LaserGRBL“, jeigu naudojate „Apple“ kompiuterį, arba „LightBurn“, jeigu jūsų kompiuteris veikia su „Windows“ operacine sistema. Čia jūs galėsite įkelti norimą išgraviruoti paveiksliuką arba galėsite nusipiešti jį ir patys.

Dar vienas privalumas – nauja konstrukcija, kuri aprūpinta panoraminiu filtru su stiklo apsauginiu dangteliu, kuris labai gerai apsaugo akis, filtruodamas 97 proc. ultravioletinių spindulių. Jums ir aplinkiniams nereikia dėvėti akinių, kad galėtumėte žiūrėti.

Kaip jau minėjome, internetinėje parduotuvėje „Cafago“ lazerines graviravo stakles „Swiitol E6 Pro“ dabar galite įsigyti vos už 179 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Prieš atsiskaitant reikėtų nepamiršti nurodyti ir specialaus nuolaidos kodo - SWTTE6.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas