Dar vienas žaidimų telefonas atkeliauja į Europą: pristatytas pigesnis „Red Magic 5G“ flagmano variantas

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-19
Dar vienas žaidimų telefonas atkeliauja į Europą: pristatytas pigesnis „Red Magic 5G“ flagmano variantas
0 Pasidalinimai
642 Peržiūros

Kinijos kompanija „Nubia“ dar balandžio mėnesį pristatė „Nubia Play“ žaidimams skirtą išmanųjį telefoną, kurio didžiausias privalumas – patraukli kaina. Šis vidutinės klasės įrenginys susilaukė nemažai dėmesio, o dabar jis oficialiai atkeliauja ir į Europą. Tiesa, jau su kitu pavadinimu.

Ispanijoje buvo pristatytas „Nubia Red Magic 5G Lite“ išmanusis telefonas, kuris yra tas pats „Nubia Play“ modelis, tačiau su kitu pavadinimu. Kompanijos atstovai tokį sprendimą, tikėtina, jog priėmė dėl itin sėkmingos „Red Magic“ flagmanų serijos, kuri sulaukė didelio susidomėjimo net ir Europoje.

Jeigu anksčiau neteko girdėti apie „Nubia Play“, tai pažvelkime į šio išmaniojo telefono specifikacijas. Visų pirma, įrenginys pasižymi 6,65 colių įstrižainės ekranu su 144 Hz atsinaujinimo dažniu. Kaip jau minėjome – tai vidutinės klasės telefonas, kuris veikia su „Qualcomm Snapdragon 765G“ procesoriumi bei turi 8 GB operatyviosios (RAM) bei 256 GB vidinės atminties.

Europoje kaip „Red Magic 5G Lite“ pristatytas išmanusis telefonas nugarėlėje turi keturias kameras, kurių pagrindinė pasižymi 48 MP raiškos vaizdo jutikliu. Greta šios kameros rasime ir 8 MP plataus kampo, 2 MP makro kameras bei 2 MP raiškos gylio sensorių. Priekinėje įrenginio dalyje – 12 MP raiškos jutikliu aprūpinta asmenukių kamera. Būtina paminėti ir šios naujienos baterijos galimybes.

Visų pirma, „Nubia Red Magic 5G Lite“ pasižymi 5100 mAh talpos baterija su 30W greituoju įkrovimu. Išmanusis telefonas taip pat veikia su „Android 10“ operacine sistema, o kartu su ja įdiegta ir „Nubia UI 8.0“ vartotojo sąsaja su keletu žaidimų gerbėjams skirtų papildomų funkcijų.

Bent jau kol kas šis išmanusis prieinamas tik Ispanijoje, tačiau netrukus turėtų pasirodyti ir kitose Europos šalyse. Ar Jus domintų tokio įrenginio įsigyjimas?


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Nubia Red Magic 5G Lite

Aliexpress