Egzistuoja slapta „Xiaomi Mi 10 Ultra” versija: priekinė kamera paslėpta po ekranu

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-09-07
Egzistuoja slapta „Xiaomi Mi 10 Ultra” versija: priekinė kamera paslėpta po ekranu
0 Pasidalinimai
1375 Peržiūros

Jau kurį laiką sklando kalbos, jog „Xiaomi” kuria išmanųjį telefoną, kurio ekrano ploto neužims jokios išpjovos - priekinė kamera bus įtaisyta po ekranu. Tiesą sakant, to neslepia ir pati kompanija - „Xiaomi generalinis direktorius Lei Jun neseniai paviešino vaizdo įrašą, kuriame realiomis sąlygomis pademonstravo trečios kartos kameros po ekranu technologiją. Mus pasiekė dar vienas vaizdo įrašas, tik šįkart jame vaizduojamas ne koks nors neaiškus prototipinis telefonas, o tikrių tikriausias „Xiaomi Mi 10 Ultra”, tik neturintis skylutės formos išpjovos.

Klipu buvo pasidalinta „Weibo” platformoje. Jame lyginami abu priekinės kameros išpjovos neturintis „Xiaomi Mi 10 Ultra” lyginamas su įvairiais kitais „Xiaomi” telefonais. Kodėl būtent „Mi 10 Ultra”? Kinijos milžinei šis modelis yra ypatingos svarbos, kadangi jis išleistas dešimtųjų „Xiaomi” metinių proga, todėl labai didelė tikimybė, jog bendrovė iš visų jėgų stengėsi rinkai pasiūlyti telefoną su kamera po ekranu, tačiau technologijos nepavyko ištobulinti iki reikiamo termino nepavyko ir masinei gamybai atiteko variantas su skylutės formos išpjova.

Žinoma, kartu su video paviešinimu pasigirdo ir spekuliacijų, jog ekrano iškarpos neturintis „Mi 10 Ultra” bus išleistas į prekybą spalį arba lapkritį, bet kur kas labiau tikėtina, jog bendrovė tiesiog demonstruoja techninį sprendimą, kuris masinės gamybos įrenginiuose pasirodys tik kitąmet. Vėliau pastarąjį teiginį patvirtino ir pati „Xiaomi”.

Kaip ten bebūtų, „Xiaomi” tikrai nebus pirmoji pristačiusi tokį pažangų sprendimą turintį telefoną. Ją aplenkė kita Kinijos kompanija „ZTE”, išleidusi „Axon 20 5G” - pirmą masinės gamybos išmanųjį turintį priekinę kamerą po ekranu. Tiesa, kaip ir buvo galima tikėtis, realybėje viskas nebuvo taip gerai, kaip buvo galima tikėtis. Asmenukių kokybė buvo paprasčiausiai bloga, o viską gelbėjo nebent tai, jog įrenginys buvo vidutinės klasės ir nekainavo daug. Akivaizdu, jog „Xiaomi” to savo jubiliejiniame flagmane negalėtų leisti, todėl nusprendė sugaišti daugiau laiko ir iki galo ištobulinti sprendimą.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Xiaomi Mi 10 Ultra

Aliexpress