„Facebook” JAV pristato ilgai lauktą naujovę

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-08-01
„Facebook” JAV pristato ilgai lauktą naujovę
0 Pasidalinimai
706 Peržiūros

„Facebook” pastaruosius keletą metų išgyveno tikrą metamorfozę - iš vietos, kurioje bendraujame su draugais ir ant įvairių įrašų spaudžiame „Like”, virto platforma, kurioje transliuojami žaidimai, parduodami daiktai ir ieškoma renginių. Vis dėlto socialinio tinklo vadovybė nesiruošia stabdyti arklių ir vartotojams JAV pristatė naują funkciją - oficialius muzikinius klipus.

Kompanija pradėjo bendradarbiauti su tokiomis muzikos pasaulio milžinėmis kaip „Sony Music Group”, „Universal Music Group”, „Warner Music Group” bei daugybe mažiau žinomų vardų. „Facebook” siekia, kad jų platformoje atsidurtų visi garsiausi daininkai ir muzikantai, o norintiems pažiūrėti kokio nors naujo muzikinio hito vaizdo įrašą nereikėtų palikti „Facebook” ir eiti į „YouTube”.

Muzikinius klipus bus galima rasti „Facebook Watch” meniu, kuriame atsirado „Music” skiltis. Joje buvo sukurtos įvairios kategorijos ir teminiai grojaraščiai, kuriuos socialinis tinklas pritaikys prie vartotojo skonio. Kaip ir su bet kokio „Facebook” vaizdo įrašo atveju, bus galima komentuoti, o mėgstamų atlikėjų klipai atsiras vartotojo naujienų juostoje.

Be to, socialinis tinklas žada ir išskirtinių premjerų iš tokių žinomų atlikėjų kaip J. Balvin, Karol G, Sebastian Yatra, Alejandro Fernandez, Calibre 50 ir Lele Pons.

Deja, „Facebook” kol kas atsisako atskleisti, ar muzikiniai vaizdo įrašai pasirodys ir kituose regionuose, tačiau greičiausiai tai tėra laiko klausimas.


Parašyti komentarą