„Motorola” pristatė įspūdingą „Edge+” flagmaną: rungsis su „Samsung Galaxy S20” ir „Huawei P40” serijomis

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-04-23
„Motorola” pristatė įspūdingą „Edge+” flagmaną: rungsis su „Samsung Galaxy S20” ir „Huawei P40” serijomis
0 Pasidalinimai
244 Peržiūros

Banggood

„Motorola” pastaruoju metu buvo atsisakiusi ambicijų į aukščiausiąją išmaniųjų telefonų kategoriją ir komfortiškai jautėsi vidutinėje klasėje. Jungtinėse Valstijose šiuo metu kinams iš Lenovo priklausanti kompanija praktiškai dominavo biudžetiniame segmente, tačiau ilgainiui „Motorola” to pasidarė maža. Dėl to praėjusių metų pabaigoje išvydome brangų sulankstoma „Motorola Razr”, o vakar bendrovė pristatė ne mažiau įspūdingą „Motorola Edge+” flagmaną.

Šio modelio pavadinimas atspindi pagrindinį telefono dizaino elementą - stipriai užlenktą ir praktiškai visą šoninę dalį dengiantį ekraną. Ne, tai ne tas pats, ką matėme „Samsung Galaxy S10” serijoje, tai veikiau „Huawei Mate 30 Pro” krioklio ekrano analogas. Šio AMOLED ekrano įstrižainė siekia 6,7 colio, o raiška - 1080p+. Tokia sąlyginai žema rezoliucija buvo pasirinkta siekiant taupyti bateriją, o tai kompensuojama 90Hz atsinaujinimo dažniu. Ekrano kairiajame viršutiniame kampe esančioje skylutės formos išpjovoje įtaisyta priekinė kamera, o po ekranu - pirštų antspaudų skaitytuvas.

Viduje „Edge+” yra tikrų tikriausias čempionas. Gamintojas nusprendė netaupyti ir pasirinko geriausią iš geriausių „Snapdragon 865” procesorių, 12GB greičiausios LPDDR5 operatyviosios atminties ir 256GB UFS 3.0 vidinės talpyklos. Telefonas taip pat palaikys 5G ryšį, tačiau JAV rinkai skirta versija pasižymės milimetrinių bangų ir sub-6Ghz standartų palaikymu, o europiečiams teks tenkintis tik sub-6Ghz.

Kameros fronte taupymų taip pat nesimato. Pagrindinis 108MP sensorius yra labai panašus į tą, kurį „Samsung” montavo „Galaxy S20 Ultra”, tačiau „Motorola”, kaip ir „Xiaomi”, naudoja keturi-viename pikselių jungimo technologiją ir pagal nutylėjimą fiksuoja 27MP nuotraukas, kai „S20 Ultra” pasižymi 9-1 sprendimu ir pagal nutylėjimą fotografuoja 12MP raiška.

Pagrindiniam jutikliui padeda dar dvi kameros. 8MP teleobjektyvas vaizdą optiškai priartinti gali 3 kartus bei turi optinę vaizdo stabilizaciją. 16MP 117 laipsnių itin plataus kampo kamera gali atlikti ne tik savo pagrindinę užduotį, bet ir veikti kaip makro bei ToF jutikliai.

„Motorola Edge+” turi didelę 5000mAh bateriją, kurios, gamintojo teigimu, turėtų užtekti 2 dienoms naudojimo. Vis dėlto liūdina, kad tokį didelį energijos rezervą bus galima įkrauti tik lėtu, vos 18W, laidiniu ir 15W belaidžiu įkrovimu. Šį procesą iliustruos įspūdingai užsidegantys lenkti ekrano šonai. Telefonas taip pat belaidžiu būdu galės įkrauti ausines, laikrodžius ar kitus išmaniuosius.

Jungtinėse Valstijose „Motorola Edge+” galės įsigyti tik „Verizon” operatoriaus klientai. Modelį nuo gegužės 14 dienos bus galima įsigyti „Smokey Sangria” ir „Thunder Grey” spalvų už 1000 JAV dolerių sumą.

Tuo metu europiečiams už „Motorola Edge+” teks pakloti 1199 eurus. Galbūt iš pirmo žvilgsnio tokia suma atrodo pernelyg didelė, reikėtų turėti omenyje, kad „Motorola” nesiekia parduoti dešimčių milijonų egzempliorių ir pirmiausia taikosi į ištikimiausius savo fanus.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga