Nauja informacija apie „Samsung Galaxy Note20”: nutekėjo kaina ir nuotraukos realybėje

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-07
Nauja informacija apie „Samsung Galaxy Note20”: nutekėjo kaina ir nuotraukos realybėje
0 Pasidalinimai
992 Peržiūros

„Samsung Galaxy Note” serija jau daugelį metų tituluojama vienais pažangiausių ir prabangiausių telefonų, kuriuos galima rasti rinkoje. Taigi, nenuostabu, kad virš šiųmečių „Note20” kaupiasi gandų debesys, o internetas lūžta nuo įvairiausių svarstymų ir spekuliacijų. Naujausi pranešimai ne tik atskleidė, kaip išmanusis atrodys realybėje, bet ir tai, kiek jis kainuos.

Prieš keletą dienų rašėme apie tai, kaip „Samsung” specialiai arba netyčia savo puslapyje pasidalino reklaminiais „Galaxy Note20 Ultra” plakatais, kuriuose vaizduojamo telefono grožis išties gniaužė kvapą. Na, netrukus po to patikimas informacijos apie „Samsung” nutekintojas @JimmyIsPromo paskelbė realybėje užfiksuotas šio įrenginio nuotraukas.

Jose matome itin nedidelius ekrano rėmelius ir švelniai lenktą ekrano stiklą. Galinėje dalyje galime stebėti kitokį 4 kamerų modulį, nei matėme „Galaxy S20 Ultra” - jutikliai išdėstyti vertikaliai, o jo apačioje nebeliko „100x Space Zoom” užrašo. Tiesa, pateiktose nuotraukose aiškiai matomas periskopinis jutiklis, o modulio storis leidžia spėti, kad „Note” priartinimo galimybėmis nenusileis anksčiau pristatytam broliui.

Dar viena įdomi detalė - „S-Pen” rašiklis pirmąkart serijos istorijoje pakeis poziciją. Iš dešinės apatinės briaunos pusės jis bus perkeltas kairiau įkrovimo jungties. Ten pat atsidurs ir garsiakalbis. Taip pat reformų sulaukė ir garso regulioavimo mygtukai - jie iš kairės korpuso pusės persikels į dešinę.

Kitą gandų porciją pateikė kitas žinomas „Samsung” gandonešis - Ice universe (@UniverseIce). Remdamasis savo informacijos šaltiniais, jis atskleidė, kad „Galaxy Note20” seriją sudarys 2 modeliai - mažesnis „Note20” ir mažesnis „Note20 Ultra”. Pirmasis JAV rinkoje kainuos 999 dolerius, o antrasis 1299 dolerius. 

Ice universe nepraleido progos paleisti ir vieną kitą kritikos strėle. Jo turimais duomenimis, mažasis „Galaxy Note20” turės vos FHD+ raiškos ekraną, kurio atsinaujinimo dažnis sieks tik standartinius 60Hz, o ne 120Hz, kaip „Note20 Ultra” ir netgi „Galaxy S20” serijoje. Apžvalgininko nuomone, 2020 metais prašyti 999 dolerių už telefoną su tokia ekrano konfigūracija yra apiplėšimas.

Situacija dar labiau blogina informacija, kad pigiausias „iPhone 12” serijos įrenginys su 5G ryšiu kainuos 649 dolerius, o versija tik su 4G - vos 549. Manoma, kad „Samsung” ir kitų šiųmečių Android flagmanų kainą išpučia brangus „Snapdragon 865” procesorius, o situacija kitąmet tik dar labiau blogės.

Kaip ten bebūtų, viską sužinosime per netrukus vyksiantį „Samsung” pristatymą - remiantis įvairiais šaltiniais, jis vyks jau rugpjūčio 5 dieną.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20 Ultra

Aliexpress