„OnePlus” kuria dokumentinį filmą: paskelbtas trumpas anonsas

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-06-27
0 Pasidalinimai
100 Peržiūros

„OnePlus” kompanija buvo įkurta 2013 metų gruodžio viduryje, o savo pirmą išmanųjį - „OnePlus One” - į rinką išleido 2014 metų balandį. Šiuo metu bendrovė jau seniai nebeprimena jaunuolių įkurto startuolio, o jų telefonai puikuojasi pirmose įvairių topų vietose. Tačiau kelias į elitą nebuvo lengvas, todėl „OnePlus” nori daugiau papasakoti apie jos išmaniųjų telefonų kūrimo procesą specialiame dokumentiniame filme.

Filmo, kurio pavadinimas yra „New Beginnings” (Naujos pradžios), anonsas paskelbtas prieš porą dienų, o jo premjera numatoma birželio 30 dieną - likus vos keletui dienų iki biudžetinio „OnePlus Z/Nord” pristatymo.

Anonso tema - vos 6 mėnesių laikotarpis, per kurį komanda turi sukurti telefoną.

Trumpi interviu su darbuotojais atskleidžia, jog šis laikotarpis yra vienas įtempčiausių jų gyvenime, kadangi pusmetis yra kur kas trumpiau nei trunka įprasto išmaniojo kūrimas.

Dokumentika bus padalinta į keturias dalis, kurių pirmoji pasirodys birželio 30 dieną. Na, o laukiantiems galime pasiūlyti praleisti laiką įsikūnijus į detektyvo rolę, iš kompanijos pateiktų užuominų bandant atspėti, koks bus „OnePlus Z/Nord” - tai galite padaryti paspaudę čia.


Parašyti komentarą