OPPO patvirtino naujojo „OPPO K3“ kainą ir specifikacijas

Paskelbė:   Žilvinas Degutis | 2019-05-20
0 Pasidalinimai
15 Peržiūros

Kinijos kompanija OPPO gegužės 23 dieną ketina pristatyti naują išmanųjį telefoną ir jau dabar žinoma, kad tai bus „OPPO K3“. Pastarasis įrenginys taps praėjusiais metais pristatyto „K1“ modelio atnaujinimu. Ir nors iki oficialaus pristatymo liko dar keletas dienų, tačiau jau dabar žinoma didžioji dalis šio įrenginio specifikacijų.

Išmanusis telefonas pasižymės 6,5 colių įstrižainės AMOLED ekranu ir taps dar vienu įrenginiu, kuris neturi jokios ekrano išpjovos. „OPPO K3“ veikimu rūpinsis „Qualcomm Snapdragon 710“ procesorius su pasirinktinai 6 GB ar 8 GB operatyviosios (RAM) atminties bei 256 GB vidinės atminties.  Telefone bus integruota 3765 mAh talpos baterija su „VOOC 3.0 Flash Charge“ technologija, kuri, kaip skelbiama, sumažins įkrovimo laiką 25 proc.

Kaip rodo naujausia turima informacija, „K3“ modelis turės dvigubą kamerą nugarėlėje, kurią sudarys pagrindinis 16 MP ir antrinis 2 MP raiškos vaizdo jutiklis. Kompanijos atstovai jau oficialiai patvirtino ir tai, jog telefonas turės specialų nakties režimą, kuris leis užfiksuoti geresnis fotografijas nei anksčiau. Įdomu ir tai, jog priekinė išmaniojo telefono kamera bus įmontuota specialiame išslenkančiame modulyje. Skelbiama, jog telefonas turės 16 MP kamerą.

Gamintojas oficialiai patvirtino ir tai, jog naujasis „OPPO K3“ kainuos ne daugiau kaip 259 eurus. Tai reiškia, jog modulis su 8 GB operatyviosios ir 256 GB vidinės atminties turėtų kainuoti iki 259 eurų, o bazinis modelis, su atitinkamai 6 GB ir 128 GB, kainuos dar mažiau. Primename, jog oficialus šio telefono pristatymas numatytas gegužės 23 dieną, Kinijoje.


Parašyti komentarą